gk logo

Мамо, чи скоро настане весна?..

Нещодавно у Народному домі с. Пістиня відбувся вечір пам'яті героїв Майдану під назвою «Мамо, чи скоро настане весна?», який підготувала та провела вчитель української мови та літератури Пістинської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.В.Лаврук зі своїми вихованцями, учнями 7-х класів.

Сценарій, розроблений учителем, передав події тих буремних днів 18-20 лютого на Майдані у Києві. Художнє поетичне слово торкнулося найпотаємніших глибин людської душі.

Прізвища загиблих Героїв Майдану повинні знати всі, їм присвячують пісні і вірші.

Зараз кількість загиблих сягає більше сотні, відомості є не про кожного з них. Тих, хто загинув, захищаючи своє право на вільне життя, треба знати кожному свідомому українцю.

У залі зібралася молодь, діти, батьки, вчителі. Запрошені гості вечора пам'яті: Василь Петрович Чужак, учасник бойових дій у Києві на Майдані 18-20 лютого 2014 року, сільський голова Тарас Васильович Бейсюк звернулися до присутніх зі словами подяки за проведення таких заходів, їх необхідність на
ниніш­ньому етапі життя суспільства.

Зі сцени звучала пісня «Поцілила куля» у виконанні гурту села «Берегиня» під керівництвом вчителя музики І.В.Стефанка, яка донесла до серця кожного слухача біль втрати Героїв України.

Підсумовуючи захід, до присутніх звернувся директор нашої школи В.М.Лаврук, який наголосив, що саме учні повинні стати господарями своєї школи, а потім повноправними громадянами держави.

Відповідальність за всі події, які відбулися та ще відбудуться в нашій країні, лежить на кожному з нас. То ж займімо сьогодні гідну громадянську позицію, будьмо справжніми патріотами своєї країни, доведімо це власним прикладом!

Марія МОСЕЙЧУК, заступник директора з виховної роботи Пістинської ЗОШ
І-ІІІ ступенів.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: