gk logo

Вшанували жертв Другої світової…

Пам'ять загиблих у Другій світовій війні у Косові вшанували 8 травня.

Офіційні заходи з відзначення Дня Перемоги над нацистськими загарбниками, який традиційно відзначають 9 Травня, у зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією перенесли. Цього ж дня пам'ять загиблих вшановують у більшості країн Європи, за винятком країн СНД.

Урочистою колоною вирушили керівники влади, духовенства, члени ветеранських організацій, керівники установ, організацій, закладів охорони здоров'я, освіти, керівники і члени Самооборони до Меморіалу загиблим та Вічного вогню.

Жалобне віче відкрив міський голова Микола Фокшей, панахиду відправив отець Юрій Корпанюк. Перед присутніми виступили заступник військового комісара Косівсько-Верховинського об'єднаного райвійськкомату Ігор Соківка, голова районної організації ветеранів війни і праці Ярема Братівник, а молитву «Отче наш» майстерно виконав ансамбль «Осіннє золото». На надмогильні плити загиблих лягли букети живих квітів, які принесли косів'яни. Все відбулось організовано, чітко, без провокацій, партійної символіки і скандувань.

...Лише кілька сивочолих ветеранів сумно дивились на сьогоднішнє покоління, на долю якого, можливо, випаде також, як і їм, захищати Свободу, Честь і Незалежність України, на які зазіхає ненаситний сусід. Такі сумні реа­лії сьогоднішнього відзначення Дня Перемоги... На закінчення святкування для ветеранів війни був організований святковий стіл.

Текст Л. БЕЗПАЛОВОЇ.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: