gk logo

145 років Покровській церкві

Хімчинській церкві – 145 років. 14 жовтня, на храмове свято, відзначили цей ювілей. Богослужіння розпочали з всенічного Бдінія.

На запрошення настоятеля храму отця Ярослава Хруща прибули всечесні отці з Вербовця (о. Степан), Косова (о. Ростислав), Соколівки (о. Василій), Головів Верховинського району (о. Юрій) та Шепота
(о. Іван). Божественну літургію очолив отець Ярослав. Хімчинці люблять свого душпастиря, який служить церкві вже дев'ятий рік. Це – чуйна, поважна і доброзичлива людина.

Після служби Божої всі вийшли до Хреста святої Покрови для освячення води. Про історію церкви розповів дяк Василь Матійчук, зокрема, в яких тяжких умовах проходило будівництво церкви, що тривало два роки. Спорудження храму закінчили перед святом Покрови Пресвятої Богородиці,
тому й церкву назвали Покровською.

У святі взяли участь й учні та вчителі місцевої школи. Школярі щирими словами звернулися до Пресвятої Богородиці, висловили вдячність всечесним отцям і гостям, які прибули на храмове свято. Діти разом із своїми педагогами вшанували пам'ять нашого земляка Патріарха Володимира, виконавши пісню «Шановний наш отче Володимире», яку склала місцева жителька Є.Г.Розвадовська.
На закінчення святкування о. Ярослав щиро привітав усіх зі святом і подякував за участь в урочистому дійстві.

В. МАТІЙЧУК, дяк православної церкви св. Покрови.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: