gk logo

Творчо і з любов’ю – для солдатів…

Мабуть, немає більш приємної справи, ніж та, що зроблена з любов'ю і від щирого серця. А особливо, якщо це – серце дитяче, наповнене теплом, вірою у добро і надією на завтрашній день.

Десятки листів, щирих побажань, найсмачніших солодощів і маленьких подаруночків, оформлених власними руками, зібрали вихованці гуртків Косівського районного центру дитячої творчості під час акції «Листи і солодощі для солдата». Надзвичайно тішить те, що навіть найменші дітлахи підійшли до поставленого перед ними завдання з неабиякою креативністю та відповідальністю.

«Любий солдате, дякуємо Тобі за те, що ми можемо ходити до школи і гратися на майданчику... Будь-ласка, захисти нас і повертайся живим, не залишай свою сім'ю... Бажаю, щоб Ти був непереможним у цій страшній війні... Ми віримо у нашу перемогу. Безхмарного неба!..» – пишуть у своїх листах-пос­ланнях найменші вихованці.

Варто зазначити, що це була не звичайна акція, адже діти вклали в неї душу, наповнили теплом кожне словечко у листах з вірою у те, що війна ось-ось закінчиться і настане довгоочікуваний мир.

Три коробки творчо і з любов'ю оформлених солодощів, чудових малюнків і зворушливих листів були передані бійцям Добровольчого Україн­ського Корпусу «Правий Сектор» у Івано-Франківській області.

Косівський районний центр дитячої творчості висловлює слова вдячності керівникам гуртків і маленьким патріотам за теплі слова і солодкі подарунки захисникам нашої країни. Якщо наші дії хоч трішечки підбадьорять солдатів і допоможуть живими вибратися із пекла, в якому вони зараз перебувають, то ми, педагоги і вихованці КРЦДТ, будемо робити для цього все можливе, не зупиняючись на розпочатому. Слава Героям України!

Світлана МОРИКІТ,культорганізатор КРЦДТ, організатор акції.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: