gk logo

У Косів завітав святий Миколай

В Косівському районному будинку культури відбулося свято для дітей-інвалідів.

До присутніх гостей та діток звернулися: отець Юрій Корпанюк (УГКЦ), екс-голова Косівської РДА Роман Матейчук, начальник відділу освіти Косівської РДА Володимир Козьменчук. Всі вони з усмішкою на обличчі та щастям в очах згадували власне дитинство та з гордістю говорили про чудову україн­ську традицію святкування і вшанування святого Миколая.

Музичну і танцювальну програму підготували педагоги та учні Яблунівського центру дитячої творчості і подарували всім присутнім незабутні враження. Адже ніхто не може відзначити день святого Миколая краще, ніж малеча, яка найщиріше вірить в Чудотворця. Лунали веселі пісні, діти танцювали запальні та швидкі танці – на сцені відбувалась справжня зимова феєрія. Святковий захід в Косівському РБК справді був дуже цікавий і яскравий, тому однаково сподобався і маленьким, і дорослим глядачам. На завершення свята до діток вийшов «святий Миколай» і роздав такі очікувані подарунки.

Детальніше про організацію свята розповів Віталій Кічеряк – директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді РДА: «Цей захід був організований відділом освіти Косівської РДА (Р.П.Угляр) спільно з соціальною службою (Н.А.Чорнищук) в рамках відзначення різдвяно-новорічних свят. Були запрошені всі 415 дітей-інвалідів, які є в нашому районі, проте, змогли приїхати лише 82, через поганий стан здоров'я. Відділом освіти було придбано канцелярське приладдя на суму 4500 грн., а від центру – солодощі. Долучилася до цього свята і кредитна спілка «Косівська». Висловлюю подяку Яблунівському ЦДТ за концертну програму, Національному природному парку «Гуцульщина», звідки і був запрошений «святий Миколай», а також дирекції Будинку культури. До речі, діти з Яблунова, які брали участь в організації свята, також отримали подарунки».

Дуже важливо, що діти-інваліди побачили «святого Миколая» і отримали від нього подарунок – це для них здійснення мрій, адже через хворобу вони багато часу проводять удома і тому обмежені у спілкуванні. Вони змогли відкрити щось нове і цікаве, а також відчути себе рівними з іншими – частиною суспільства. Всі дітки, які не змогли приїхати на свято, отримали даруночки вдома від працівників соціальної служби.

Тарас ПАСИМОК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: