gk logo

Благодійна коляда

Різдвяні свята ще тривають. На Косівщині у кожній оселі лунають колядки та щедрівки. Колядують і дорослі, і діти. А ще жителі району, вітаючи народження Христа, роблять багато добрих справ, допомагають тим людям, які найбільше цього потребують.

Нещодавно на майдані Незалежності у Косові провели благодійну коляду зі збору коштів для лікування і протезування молодих хлопців – учасників АТО.

«Нова радість стала» – цією колядкою і розпочали благодійну коляду. Організували захід представники громадської організації «Косівський майдан», зокрема, її координатор, депутат районної ради Ганна Рибчук.
Зібрані кошти вирішили передати на лікування та протезування прикарпатця, жителя Івано-Франківська Тараса Мокляка, який отримав кульове поранення 11 грудня 2014 року біля села Рідколуб Краснолиманського району Донецької області. Наразі хлопець лікується у Києві у військово-медичному шпиталі. Йому поставили діагноз – проникаюче наскрізне поранення черевної порожнини з ураженням сигмоподібної кишки, ампулярного відділку прямої кишки, сечового міхура. Крім того, у Тараса – багатоуламкові переломи стегна. Зараз хлопець у дуже важкому стані, потребує лікування у хірургічному стаціонарі.

До Косова приїхав батько Тараса Руслан. Він щиро подякував жителям Косівщини та сусідніх районів за фінансову допомогу його синові, адже Тараса потрібно терміново направити на лікування за кордон, а для цього потрібні чималі кошти.

Щоб підтримати 23-річного хлопця, до благодійної акції долучилися художні колективи Косівщини, Коломийщини, Снятинщини та Вижниччини Чернівецької області, а також у коляді взяли участь і очільники району – голова районної ради Михайло Шатрук, перший заступник голови РДА Василь Ропар голова Коломийської районної ради Б.Болюк, а також Косівський міський голова Микола Фокшей, екс-голова РДА Роман Матейчук та інші.

Всі гості та жителі краю бажали миру нашій Україні, а наймолодші колядники з села Рожнова – героям АТО повернутися живими і неушкодженими до своїх рідних та близьких й радісно співали: «Радуйся, небо, земле, веселися, Христос народився!».

Мирослава ДОЛИНЧУК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: