gk logo

програма «Нумо, дівчата!»

1 березня 2013 року в Косівському районному Центрі дитячої творчості відбулася конкурсно-розважальна програма «Нумо, дівчата!» присвячена зустрічі весни та 8 березня.

Учасниками конкурсу були команди дівчат з гуртків, що діють при загальноосвітніх школах району, а саме, дівчата гуртків: «Писанкарство» (Прокуравська школа, кер. Грималюк Г.Я.), «Танцювального гуртка» (Рожнівський НВК, кер. Бельмега Р.Д., Кричовська Н.М.), «Лялька-мотанка» (Косівський НВК, кер. Корпанюк С.М.) та «Декоративний розпис» (Хімчинська школа, кер.Свирид І.В.). А також дівчата з гуртків, що діють при Косівському РЦДТ: «Вишивка» (кер. Стринадюк О.В.), «Танцювального гуртка» (кер. Мицкан Т.М.), «Початкове технічне моделювання» (кер. Погрибенник Л.В.) та «Школа шляхетних українок» (кер. Худак Н.В.).

Дівчата-учасниці були надзвичайно активними та винахідливими, оскільки їм потрібно було випробувати свої сили в семи експромтних конкурсах. «Будьмо знайомі!» стверджувала кожна команда, представляючи свій гурток. Дівчатам і жінкам у житті необхідно бути дипломатами, щоб вчасно загасити вогонь, який розгорівся під час сварки. Тому конкурс «Несподівана ситуація», допоміг побачити як дівчата вміють вразити своїм оригінальним розумом і знайти вихід із складної ситуації.

Звичайно без пісні не проходить жодне свято. Пісня лікує, заспокоює, веселить, підносить настрій. У конкурсі «Інсценізація пісні» дівчата повинні були не тільки заспівати, а й інсценізувати обрану пісню. Найцікавішим, на думку журі, виявився конкурс «Наша кулінарна забаганка», в якому учасниці показали свої найкращі кулінарні здібності у приготуванні салатів, а журі могло не тільки оцінити візуально, а скуштувати приготовлені страви.

Конкурси «Смачне меню» і «Весняночки» передбачали собою складання меню виключно на одну задану літеру і відповіді на запитання ведучої. І звичайно, напередодні 8 березня всі дівчата ретельно готуються до нього. Тому у конкурсі «Коса – дівоча краса» було запропоновано попрацювати перукарками.

Всі дівчата були гідними перемоги та за підсумками конкурсу журі визнало найкращою команду дівчат гуртка «Лялька-мотанка», друге місце дісталося дівчатам гуртка «Декоративний розпис» і замкнули трійку лідерок дівчата гуртка «Школа шляхетних українок».

Висловлюємо щиру вдячність НПП «Гуцульщина» за надані солодкі подарунки усім учасницям конкурсу.

Н.Худак, культорганізатор

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: