gk logo

Звернення депутата

На одному з прийомів громадян, до мене, як до депутата районної ради звернулися жителі села Вижнього Березова з проблемою, яка стосується всього села. За словами цих людей, вже майже рік робота Вижньоберезівської сільської ради практично паралізована: сесії сільської ради не проводять, довідки та інші послуги вчасно не надають, а також це єдина сільрада в області, яка не прийняла бюджет на 2013 рік.

Я поцікавився вказаними фактами і виявилося, що практично всі вони підтверджуються! Сільська голова вже більше року відсторонена рішенням сесії від виконання своїх обов'язків, внаслідок чого погрузла в судовій тяганині, сесії не проводять, бюджет не прийнятий... а жителі села залишаються з своїми проблемами один на один. Не знаю як фінансуються бюджетні установи в селі?! Та хіба через це повинно страждати все село?! Хто повинен нести відповідальність за цю бездіяльність?!

Дізнався також, що з цієї причини вже відбулася не одна нарада керівників виконавчої влади району і правоохоронних органів, та ситуація до цього часу не змінилась.

Тому, за дорученням жителів села Вижнього Березова, відповідно до закону «Про статус депутатів місцевих рад», не чекаючи чергової сесії районної ради, звертаюся до голови Косівської райдержадміністрації, прокурора району та начальника міліції вжити негайних заходів у межах компетенції, щодо виправлення ситуації, яка склалася в цьому селі.

Прошу також вважати моє відкрите звернення як письмовий депутатський запит.

Назар ПЕРКАТЮК,
депутат Косівської районної ради від Партії регіонів.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: