gk logo

Голосуватимуть з новим підходом

Перша сесія сьомого скликання продовжила свою роботу. На другому пленарному засіданні були присутні всі обрані депутати.

Його відкрив голова районної ради П.Ванджурак, який зачитав порядок денний. Почалося жваве обговорення. Перш ніж голосувати за ряд питань, незалежний журналіст Р.Реведжук звернувся до депутатів з проханням розсудливо і обдумано, за покликом серця, голосувати і приймати рішення. Народні обранці мають запустити у районній раді «новий двигун». Бо серед них є ті, котрі з перших днів Революції гідності були на Майдані, в зоні АТО. Кожне порушене питання необхідно добре вивчити і лише тоді приймати відповідні рішення.
Депутати проголосували за утворення дев'яти постійних комісій районної ради: з питань бюджету та фінансів; соціально-економічного розвитку та інвестицій; охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту; законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності; освіти, культури і духовного розвитку; туризму, спорту та молодіжної політики; охорони навколишнього середовища та природокористування; комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності; будівництва, енергетики, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства.
А ще депутати прийняли рішення про новий склад президії районної ради сьомого скликання, до якої увійшли голова і заступник голови районної ради, голови постійних депутатських комісій, а також голови депутатських фракції: «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Об'єднання «Самопоміч», Народний Рух України, Конгрес Українських Націоналістів, «Українське об'єднання патріотів «Укроп».
Також депутати розглянули й проголосували за звільнення батьків від оплати за утримання деяких категорій учнів у Косівській гімназії-інтернаті, у пришкільному інтернаті Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Косівській школі мистецтв, а також погодили внесення змін до комплексної програми забезпечення пожежної і техногенної безпеки в Косівському районі на 2011-2015 роки.
На другому пленарному засіданні закріпили депутатів за кожним населеним пунктом району.
Депутати проголосували за звернення до жителів Косівщини про те, що на рівні місцевого самоврядування, відповідно до своїх повноважень, обранці територіальних громад Косівщини вживатимуть усіх заходів для того, щоб не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану стосовно повної підзвітності влади громадянам. Звернення прийнято з ініціативи фракцій ВО «Свобода» і КУН.
У ході обговорених питань порядку денного у депутатів виникали і пропозиції, і зауваження. В.Табахарнюк порушив питання розміток на дорогах і про те, що зроблено ремонт дороги, а обочини залишили невпорядкованими. Виникло чимало запитань до керівника «Райавтодору». Але його не було на сесії. А ще чимало претензій було до керівництва РЕМу. Тому вирішили запросити на наступне пленарне засідання керівників згаданих структур, щоб вони прозвітували про свою роботу і дали відповідь на ряд запитань.
П.Іванишин запропонував голові і заступнику районної ради відмовитися від надбавок до заробітної плати, за які проголосували на минулому засіданні, що обурило багатьох депутатів і представників громадськості. На що вищезгадані посадовці погодилися.
Депутати вирішили продовжити сесію і розглянути ряд важливих питань на наступному пленарному засіданні.
Вікторія КУШНІРЧУК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: