gk logo

Звернення до жителів Косівського району

Щодо припинення політичних репресій і реваншу негідників

 

Ми, депутати Косівської районної ради, висловлюємо свою категоричну незгоду із репресіями нинішньої влади проти політичних опонентів через застосування вибіркового правосуддя. Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій і партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.
Такі дії нинішньої влади, коли чільні дія­чі злочинного режиму Януковича не понесли покарання за корупцію та злочини проти повсталого народу на Майдані восени-взимку 2013-2014 років, в першу чергу, за вбивство Небесної сотні, коли не притягнуті до кримінальної відповідальності сепаратисти та посібники російського агресора в Криму та на Донбасі, однозначно свідчать про контрреволюцію і реванш негідників.
На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборних зобов'язань і виконання вимог Революції гідності і, фактично, продовжує антинародні практики режиму Януковича. Штучно гальмуються антикорупційні реформи, досі не проведена реальна люстрація чиновників, суддів і правоохоронців, ставленики регіоналів досі займають керівні посади в Уряді Яценюка, МВС, судах і прокуратурі, влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а її соціально-економічна політика призвела до масового зубожіння українців. Очевидно, що така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.
Запевняємо жителів Косівщини, що на рівні місцевого самоврядування, відповідно до своїх повноважень, ми вживатимемо усіх заходів для того, щоб скорегувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану стосовно повної підзвітності влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі.

Прийнято на другому пленарному засіданні першої сесії сьомого скликання
Косівської районної ради
26 листопада 2015 року.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: