gk logo

У Косівському музеї відзначили День Збройних сил України та День волонтера

Цього тижня з багатими традиціями нашого мистецького краю знайомилися військовослужбовці, учасники АТО, родом з різних куточків України.

До Косова бійці завітали в межах програми VІІ заїзду реабілітаційно-відпочинкового табору «З любов'ю в серці», розташованого у селі Розтоках. Табір створили волонтери з ініціативи косівчанки Тетяни Костинюк. Діє він завдяки зусиллям і фінансовій підтримці небайдужих косівчан і жителів району.
Учасники АТО відвідали Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, у якому організація екскурсій і свят для українських героїв стала доброю традицією. Цього разу в залах музею для бійців виступив ансамбль бандуристок «Сонячна струна», який зачаровував гостей ліричними українськими піснями. Під акомпанемент бандури глядачі насолоджувалися зворушливими віршами, які декламував косівський поет Ігор Маковійчук.
До мистецького заходу всі його організатори готувалися з особливим хвилюванням. Хотілося подарувати людям у військових формах всю свою душу, знання і майстерність, адже учасники АТО та волонтери фактично стали «лицем» нашої держави та авангардом боротьби українців за свої права, свободу та гідність.

Вікторія Яремин,
завідувач Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: