gk logo

Юрій Соловей – проти міні-ГЕС

Народний депутат Юрій Соловей спільно з українськими екологами готує законопроект щодо заборони будівництва міні-ГЕС у Карпатах.


Ще будучи кандидатом у депутати до Верховної Ради, Юрій Соловей запевнив, що буде виступати проти будівництва міні-ГЕС, оскільки вважає, що Карпати – це унікальний куточок природи, який для нас зберегли наші батьки, і ми зобов'язані передати цей скарб для наступних поколінь. Політик переконаний, що від будівництва електростанцій на гірських річках виграють тільки олігархи, які в таке будівництво вкладають свої кошти, щоб згодом примножувати їх і не зважати на знищення природи. Натомість місцеві жителі отримають погіршення екології, а згодом – різке падіння рівня туризму.
«Сьогодні в українській політиці є потужне лобі реалізації проектів, пов'язаних з міні-ГЕС у Карпатах. Все тому, що тут замішані великі гроші. Вже сьогодні ці фінансово-політичні групи відчувають опір з боку місцевих громад та їхніх представників – як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні. Саме тому зараз чиняться тиск і політичні провокації з метою дискредитувати політиків, які принципово проти міні-ГЕС у Карпатах. Я особисто виступав і виступаю проти будівництва міні-ГЕС у Карпатах, про що неодноразово заявляв. Адже це може призвести до знищення неповторного рекреаційного потенціалу карпатського регіону», – зазначає Юрій Соловей.

Назар АЛЕКСАНДРУК,
помічник-консультант
народного депутата
Юрія Солов'я.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: