gk logo

З дружнім візитом

Нещодавно у рамках Угоди про співпрацю між Івано-Франківською областю і Любуським Воєводством Польщі наш район відвідала делегація Новосольського повіту у складі Ярослава Сускі – голови ради депутатів; Агнєшки Скурської – директора спілки шкіл № 3; Павела Юшкевіча – директора гімназії №1 ім. Генерала Андерса; Єви Заплоної – директора ліцею ім. Бачинського; Бетти Станкевіч – директора ОНР.

Їх супроводжували Світлана Уварова – заступник начальника управління освіти і науки Івано-Франківської міської ради та директори шкіл м. Івано-Франківська. Поважних гостей зустрічали депутат районної ради Володимир Марчук і Пістинський сільський голова Тарас Бейсюк. Перш за все, як господар села, Тарас Васильович розповів про історію Пістиня і будівництво найстарішого храму на Косівщині, який всі разом відвідали, а також дав відповідь на ряд запитань. Поляки фотографували історичну пам'ятку. Пізніше делегація побувала у Маєтку святого Миколая, де для них провели досить цікаву екскурсію.
У Косові гостей зустріла депутат обласної ради Оксана Мельниченко. Володимир Марчук запропонував гостям віддати шану і поставити квіти до меморіальної дошки на Косівській школі № 2 бійцю АТО Василеві Андріюку, який поклав своє життя, захищаючи мир і спокій нашої країни. Всі разом вшанували пам'ять В.Андріюка.
Щоб більше оз­на­йомити з культурним життям району, гостей запросили у дитячу Школу мистецтв, де вони зустрілися з керівництвом закладу. Тут поважні відвідувачі дізнавалися про діяльність школи, побачили гарні класи, відвідали заняття. Ця зустріч надзвичайно вразила їх, а найбільше здивування на них чекало у музеї ім. М.Струтинського і покидати цей заклад ніхто не хотів. На згадку польська делегація залишила щирий відгук. З їхніх слів зрозуміло, що такої неперевершеної краси і настільки теплого прийому вони не бачили. Їм розповіли чимало цікавого про наш край, його жителів і їхній побут, а також дали відповіді на запитання.
Такі відвідини стали доброю традицією, що є важливим і корисним як для поляків, так і для нас. Час спливав, і гості змушені були покидати Косів, але ця зустріч залишила у них незабутні враження про щирих і гостинних гуцулів. На згадку Володимир Марчук вручив усім буклети про туристичну Косівщину.

Вікторія КУШНІРЧУК.

Результати поіменного голосування депутатів Косівської районної ради VІІ скликання за пропозицію, внесену депутатом Р.Матейчуком про ліквідацію посади заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради


Голосували «за» – Бойчук Марія Дмитрівна, Васкул Микола Григорович, Голдищук Володимир Ярославович, Гарасим'юк Ольга Іванівна, Іванишин Петро Миколайович, Кавацюк Володимир Дмитрович, Луканюк Катерина Михайлівна, Марчук Володимир Миколайович, Матейчук Роман Степанович, Розвадовський Микола Петрович, Скільський Микола Михайлович, Словак Володимир Миколайович, Томащук Ігор Миколайович.
Голосували «проти» – Баняс Галина Миколаївна, Бойчук Іванослав Дмитрович, Бойчук Мирослав Миколайович, Семин Андрій Богданович.
Утрималися – Боєчко Василь Михайлович, Бойчук Дмитро Іванович, Ванджурак Павло Іванович, Васкул Петро Васильович, Гондурак Василь Іванович, Данилюк Микола Васильович, Дудюк Василь Васильович, Зеленевич Василь Васильович, Кічеряк Віталій Васильович, Лаврук Андрій Андрійович, Мельничук Михайло Дмитрович, Павлюк Михайло Дмитрович, Попович Іван Іванович, Петричук Володимир Васильович, Слижук Іван Васильович, Табахарнюк Василь Васильович, Федорчак Василина Василівна, Фенчук Тарас Петрович.
Відсутні – Багняк Тарас Васильович, Коваль Юрій Миколайович, Пророчук Василь Васильович, Тонюк Василь Миколайович, Фальбійчук Юрій Юрійович.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: