gk logo

Відкрито дитячий ігровий майданчик

7 грудня для учнів, малечі дошкільного віку Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів та їх батьків стало святковим днем – у школі урочисто відкрили дитячий ігровий комплекс.

Його вдалося збудувати завдяки тому, що школа ініціювала та підготувала відповідний проект на V обласний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Він здобув перемогу та відповідне фінансування для його реалізації.
У своєму виступі на відкритті майданчика директор школи Василь Андріюк висловив вдячність Івано-Франківській обласній, Косівській районній та Соколівській сільській радам за співфінансування проекту, подякував особисто заступникові голови районної ради Володимирові Петричуку та керуючій справами райради Роксолані Барчук – за допомогу у підготовці проекту, і запевнив шкільну громаду, що це не остання участь навчального закладу в цьому обласному конкурсі.
Колектив школи, батьки щиро вітали на цьому святі почесних гостей: заступника голови Косівської районної ради Володимира Пет­ричука, начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Козьменчука, сільського голову Василя Стефурака, які урочисто відкрили ігровий комлекс, перерізавши символічну стрічку. Настоятель церкви с. Соколівки о. Василь Дійчук освятив майданчик. Після офіційної частини свято продовжилось в сільському Будинку культури, де учні школи порадували присутніх святковим концертом.
Слід зазначити, що останнім часом у нашій школі завдяки інціативності та наполегливості директора відбувається багато позитивних змін. Так, за сприяння депутатів рад різних рівнів від політичної партії «Батьківщина» В.Гладія, О.Левицького, В.Петричука для школи придбано нове мультимедійне обладнання і ноутбуки для комп'ютерного класу. За підтримки начальника відділу освіти РДА В.Козьменчука облаштовують внутрішні теплі туалети. У співпраці з сільським головою В.Стефураком та громадою села майже закінчено реалізацію проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (повна реконструкція системи опалення у школі, заміна вікон у приміщенні їдальні, внутрішніх дверей у головному корпусі школи тощо).
Трудовий, учнівський і батьківський колективи школи активно підтримують всі добрі справи, які спрямовані на благо дітей, адже таким чином формується майбутнє української нації.

Лариса ДЕБЛЮК,
вчитель,
голова профспілкового
комітету школи.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: