gk logo

До 1 січня 2016 року потрібно встановити сучасні аналоги касових апаратів

ДПІ у Косівському районі ГУ ДФС Івано-Франківської області інформує платників податків, що у суб'єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (РРО), залишився місяць, щоб обладнати місця торгівлі касовими апаратами, здатними створювати контрольну цифрову стрічку та забезпечувати подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.


Суб'єкти господарювання мають до 1 січня 2016 року встановити сучасні аналоги касових апаратів або доопрацювати до необхідних вимог наявні РРО, що створюють контро­льну стрічку лише в друкованому вигляді, та подавати до фіскальних органів інформацію про обсяг розрахункових операцій (Z – звіти).
Відповідно до п. 5 ст. 17 р.V Закону від 6.07.1995 року «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» у разі, якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі, передбачено відповідальність у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


О. МЕЛЬНИЧЕНКО,
в.о. начальника ДПІ.

Четвер, 22 лютого, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: