gk logo

Дивовижний світ народного умільця

Нещодавно у Великорожинській ЗОШ І-ІІІ ст. проводили Тиждень початкової освіти, в рамках якого проходили відкриті уроки, ранкові зустрічі, патріотичні акції, конкурси малюнків та саморобок, ерудитів та розумників.

 

Однією з найяскравіших подій Тижня була зустріч із народним умільцем села Володимиром Гайферуком. Зал школи став художньою майстернею, а учні початкових класів – справжніми митцями. Вони виготовляли оберіг «Молитва за Україну». Завдання для учнів – зрозуміти митця, його сприйняття життєвих явищ, ставлення до навколишнього світу та навчання в школі, до людини, до життя загалом.
Володимир народився у Великому Рожині серед мальовничої краси гірських потічків, зелених карпатських лісів, кришталево чистого повітря. Ще навчаючись у школі, він був активним учасником всіх виховних заходів, лідером серед учнів. Саме ініціативність, наполегливість та працелюбство допомогли нашому випускникові реалізувати свій творчий потенціал у виконанні робіт у різних техніках. Вдома у нього панує творча атмосфера, адже у всьому йому допомагає молода дружина Марія. В добрі і злагоді народжуються художні речі, в яких відображено колорит мальовничих Карпат. Всі вироби, що створює подружжя, виходять веселими і щирими, вражають оригінальністю та неповторністю.
Ми горді з того, що талант Володимира «проріс» з ґрунту, який називається «школа».
Любов САМАШКО,
вчитель початкових класів, керівник МШМО
Великорожинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: