gk logo

У дружному колі

Листопадовою хвилею прокотився Тиждень початкової освіти у школах району. Цей тиждень «дружби» завітав і в Бабинську школу, який розпочався з ранкової зустрічі «Дружба – велика сила».

Цю зустріч відвідали представники рекламного агентства (учні 4-го класу) з інформацією про те, що в школі розпочинається Тиждень початкової освіти.
Наступні тематичні дні Тижня були присвячені мові, математиці, трудовому навчанню, фізичній культурі та іншим предметам. Особливу увагу звертали на національно-патріотичне виховання.
Свято «Рідна мова – диво калинове» підготували учні 3 класу, а учні 2-4 класів, взяли участь у літературному читанні творів А.Григорук і Д.Павличка.
Впродовж Тижня проводили математичні змагання між учнями
2-4 класів, конкурс «Гарбузових фантазій» між учнями 3-4 класів, конкурс стінних газет «Наш клас» (1-4 класи). Учні 4 класу захищали проект «Що я знаю про край, в якому я живу», а учні 1 класу підготували фізкультурно-художнє «Свято здоров'я», на якому був присутній медичний працівник ФАПу, яка розповіла про роль здоров'я в житті дитини. Також в гості завітали найменші майбутні першокласники. Вони побували «В гостях у казки».
На день «Відкритих дверей» провели благодійний ярмарок «Смакота», зібрані кошти з якого передали учасникам АТО. Школа радо зустріла Володимира Васильовича Гелетюка – батька учня 2 класу, учасника АТО артилериста 75-го артилерійського дивізіону самохідних гаубіц 128-ї гірсько-піхотної бригади, командира гармати і сільського голову. Він змістовно розповів дітям про ті події, які відбуваються на сході України.
Завершився Тиж­день початкової освіти в нашій школі святом «В дружбі – єдність і сила», яке підготували учні
2 класу. Всіх учнів початкових класів нагородили грамотами за активну участь у проведенні цього Тижня.

М. ІВАНЮК,
класовод 4 класу.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: