gk logo

Діти мають право на захист!

Поліомієліт вражає в основному дітей віком до 5 років. В одному з 200 випадків інфікування розвивається у незворотний параліч. З 1988 року кількість випадків захворювання поліомієлітом, завдяки проведенню вакцинації, зменшилась більш ніж на 99%.


Кампанія вакцинації, що проводиться в Україні, вкрай необхідна у зв'язку з виявленням двох випадків захворювання на поліомієліт 1 вересня 2015 року у Закарпатській області. Вони стали можливими через критично низький рівень вакцинації у країні. З метою припинення циркуляції вірусу поліомієліту проводять три етапи вакцинації. У першому та другому етапах щеплення необхідно провести дітям віком від 2-х місяців до 6-ти років, третій етап розширений, із залученням дітей віком від 2-х місяців до 10-ти років. Протягом першого етапу, що тривав з 19 жовтня по 6 листопада цього року, в нашому районі вакциновано 3081 дитину. Другий етап триватиме з 30 листопада по 13 грудня 2015 р. Станом на 8 грудня проведено 2820 щеплень.
Потрібно зрозуміти: ризик поширення спалаху залишається до того часу, поки достатня кількість дітей не буде вакцинована, щоб зупинити передачу вірусу. Другий етап триває. Ми закликаємо батьків не позбавляти дитину права бути захищеною.

М. МИХАЛЕВСЬКА,
заступник головного лікаря Косівської ЦРЛ з дитинства та пологової допомоги.

Неділя, 19 серпня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: