gk logo

Косівська міська рада приймала в гостях колег з латвійського міста Скрунда

Згідно з підписаною Косівським міським головою минулого скликання Миколою Миколайовичем Фокшеєм ще два місяці тому угоди про співпрацю між нашими містами, в Косів завітали мер міста Скрунда Лорета Робежніце з чоловіком Янісом, який працює керівником пожежної служби.

Також до нас приїхали фахівець з розвитку культурних відносин Діта Нуневіче та представники бізнесу – Іво Барс та Ерікс Пакуліс.
Упродовж трьох днів невимушеного спілкування, яке проходило у дружній атмосфері, було обговорено багато питань, у яких ми могли би закласти фундаментальну співпрацю між нашими містами та громадами.
Латвійців дуже цікавили активні види відпочинку, культурний обмін, особливо — можливості нашого інституту декоративно прикладного мистецтва і талановиті косівські майстри. Також делегація відвідала місцеві об'єкти соціальноі інфраструктури, ознайомилася з багатьма аспектами життя та історії міста Косова.
Слід зазначити, що історія міста Скрунда становить лише сучасних 20 років – місто дуже молоде. На жаль, за такий короткий час нам не вдалося показати всі потенційні можливості нашого краю, але будемо надіятись, що латвійці тепер будуть частими гостями у Косові.
Від імені міської ради та її депутатського корпусу висловлюємо велику подяку людям, які розуміли важливе значення міжнародних зв'язків для Косова і допомагали нам в організації проведення різних зустрічей. Маємо надію, що міжнародна співпраця дасть свої позитивні результати для обох міст-партнерів.

Роман Печижак,
секретар Косівської міської ради.

Дорогі виборці! Щиро дякую вам за висловлену мені довіру. Дякую кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, — прийшов на виборчі дільниці і продемонстрував свою громадянську позицію.
Ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Також хотів би подякувати тим, хто голосував за інших кандидатів. Запевняю, що я відкритий для вас, готовий працювати і намагатимусь врахувати інтереси кожного. Водночас хотів би подякувати й опонентам – за чесну боротьбу.
Можу із впевненістю сказати, що робитиму все можливе, аби передвиборні плани були втілені у життя, намагатимусь не розчарувати людей, які в мене вірять.
Спільними зусиллями ми зробимо наш рідний край ще кращим!
Як депутат Івано-Франківської обласної ради, керуючись своїм досвідом і совістю, робитиму все можливе для розбудови якісно нової держави.
Попереду – дуже багато роботи, результатом якої має стати добробут жителів Косівщини. Розвиваючи свій край, ми поставимо на ноги і країну. Тому ще раз щиро дякую вам за довіру та підтримку! Разом ми досягнемо ще більших успіхів!
З повагою – Сергій РАДИШ, депутат Івано-Франківської обласної ради (фракція ВО «Батьківщина»).

Неділя, 21 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: