gk logo

Кутська художня школа розпочала опалювальний сезон з новим опаленням

Раніше ми могли лише мріяти взимку про затишні теплі класи, в яких вирує творче життя, відкриваючи багатогранний світ дитячої фантазії юних художників.

Сьогодні це реальність – у нас тепло і затишно.
З року в рік працюємо над відновленням внутрішнього облаштування класів. Було і є в планах збільшення контингенту школи, відкриття класів за напрямом декоративно-прикладного мистецтва та ін. Та всі задуми опираються у фінанси. Тому робимо, що можемо, і зробили вже чимало.
Спільними зусиллями колективу художньої школи, батьків наших учнів і просто добрих людей було відновлено паркет, проведено внутрішній ремонт класів, заміну старих вікон на металопластикові. А найголовніше – проведено та встановлено електричне опалення замість старого пічного, яке вже давно заборонено використовувати у навчальних закладах.
Не один рік проведення капітального ремонту будинку, в якому розташована школа, та встановлення у ній опалення були питаннями номер один. У реалізації цієї важливої справи та розв'язанні всіх складних питань, що виникали у процесі проведення робіт зі встановлення опалення, допомагав і вирішував їх Ярослав Бринський — заступник голови Косівської РДА і депутат районної ради від Кутів минулого скликання.
З розумінням і підтримкою до вирішення цих питань поставились голова РДА З.Томащук, екс-начальник відділу культури Д.Біланюк і в.о. начальника відділу культури, національностей і релігій РДА В.Струк, в.о. начальника фінансового управління РДА С.Козак.
Особливу подяку висловлюємо заступнику голови Косівської РДА Я.Бринському, екс-голові бюджетної комісії А.Кіщуку і її членам та всьому депутатському корпусу минулого скликання Косівської районної ради – за виділені кошти у сумі 100 тисяч гривень на встановлення електричного опалення і збільшення потужності електропостачання.
Директор і педагогічний колектив, батьки та учні Кутської художньої школи щиро дякують усім, хто долучився до цієї важливої доброї справи – забезпечення належних умов навчання для дітей.
Кожен навчальний рік запам'ятався нам новими досягненнями. Маємо надію, що і 2016 рік буде плідним на успіхи, добрі справи та нові творчі ідеї. А головне – з Богом, у здоров'ї та під мирним небом!

Марія МИХАЙЛИШИН,
директор Кутської художньої школи.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: