gk logo

Жити по-новому

У середу, 9 квітня, в Снятинському районному Будинку культури відбулася зустріч жителів цього надпрутянського міста з довіреною особою кандидата на пост Президента України Петра Олексійовича Порошенка – паном Анатолієм Матвієнком. Сюди ж прибули представники з Косова та Коломиї.

Представницьке зібрання відкрив голова виконавчого комітету обласної організації Політичної партії «Удар» Ігор Росипайло. Він же надав слово А.Матвієнку.

– Я вважаю себе сином своєї землі, – щиро каже пан Анатолій, – переживаю за Україну та її майбутнє. Тому й пішов у цю виборчу кампанію. А ще особисто відповідаю за неї.
Йому, як і мільйонам українцям, не до вподоби політика Путіна: шаленого тиску на нашу державу, тримання України в злиднях та збуренні...

– Ми, – каже А. Матвієнко, – повинні вийти з цієї ситуації, зберегти державу цілісно... Просимо Бога, щоб Він дав сили всім росіянам прозріти й відійти від підтримки загарбницької політики Путіна.
Якраз цьому й багатьом іншим важливим чинникам мають сприяти травневі вибори Президента України. Всі люди, котрі проти путінсько-януковицької «платформи», повинні об'єднатися довкола Петра Порошенка. Серце і розум кожного тепер також повинні працювати на майбутнє неньки-України. До цього нас закликав пан Порошенко, котрий твердо став на бік нашої нації та у важкий час вийшов пліч-о-пліч з тисячами йому подібних патріотів на Євромайдан столиці України...
Його передвиборна програма «Жити по-новому», як це було раніше в претендентів на пост Глави держави, не переповнена гучними гаслами та обіцянками. Що стосується Івано-Франківщини, то в ній окреслено вирішення проблеми зайнятості населення за рахунок запровадження нових технологій, утвердження рекреаційної зони. Гроші повинні ходити поміж нас, давати віддачу, а не осідати в столиці.

Анатолій Матвієнко, майбутній доктор наук, по-філософськи і в той же час доступною мовою, переконував присутніх у світлому завтрашньому нашої України. А тому в передвиборний період нікому не треба вдаватися до брудних технологій, осуду інших кандидатів на пост Президента, починати з себе. Словом, діяти за Божими законами.

На закінчення промовець відповів на запитання присутніх.

Петро ГАВУКА.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: