gk logo

Зустріч з членами профспілки

Відбулася зустріч голови РДА Романа Матейчука із членами профспілки працівників райдержадміністрації.

Її було розпочато із хвилини мовчання на знак вшанування пам'яті про жертв сепаратизму в Одесі та інших гарячих точках південно-східних областей України.

Роман Степанович звернувся до учасників зустрічі з проханням відчувати себе єдиною родиною, не допускати внутрішніх чвар. Діяльність профспілкового комітету працівників РДА, зазначив він, повин­на бути спрямована на проведення заходів, які згуртовували б колектив, на відродження національних свят, одним із яких є День матері, що його в Україні відзначають у другу неділю травня.

Роман Матейчук поінформував, що буде скорочена кількість автомобілів у державних структурах, що він вимагатиме максимально уважного ставлення державних службовців до вирішення проблем, з якими жителі району звертаються до структурних підрозділів РДА, служб району і наголосив, що у цей складний час, коли в південно-східних регіонах України фактично йде війна, нав'язана Москвою, всі повин­ні працювати в атмосфері особливої дисципліни, відчуття найвищої відповідальності перед українським народом.

Голова профспілкового комітету працівників райдержадміністрації Михайло Мельничук подарував новопризначеному голові РДА великодню писанку як символ життя і оберіг від зла.

Василь ГЛІБЧУК.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: