gk logo

Купили «джип» для армії

2 вересня на території Рожнівської ЗОШ відбулося урочисте відправлення на Схід чергового автомобіля для української армії.

Джип «Ніссан» – це вже четвертий автомобіль від Косівського району, а раніше на благодійні кошти було закуплено два тепловізори та багато інших потрібних речей для наших військових, про які ми вже писали в попередніх номерах. Вартість автомобіля – 67 тисяч грн., з них 30 тисяч – це гроші зібрані громадою Косівщини, а інші – 37 тисяч грн. оплатив благодійник з села Рожнова – Юрій Строїч.

Священики о. Іван Близнюк та о. Павло Слободян освятили автомобіль, а також звернулись до школярів із закликом молитися за українське військо і бути активними учасниками благодійних рухів.
Голова РДА Роман Матейчук у своєму виступі зазначив, що з кожним днем потреби для армії лише зростають, а коштів все менше. Але, на жаль, війна ще не закінчилась і потрібно активізувати допомогу. Якщо всі люди об'єднають зусилля і кожен внесе свою частку, то ми обов'язково переможемо. Також він відзначив, що молоде покоління дуже патріотичне. На завершення заходу всі присутні виконали Державний Гімн України.

Тарас ПАСИМОК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: