gk logo

Підтримайте команду Ляшка!

Шановна громадо!

Українці! 26 жовтня на виборах до Верховної Ради у вас буде можливість радикально змінити країну! Цю нагоду не можна втратити. Ваш голос – унікальний шанс для України стати кращою. Країною рівних можливостей для всіх. Без зайвих слів скажу – дивитися, як країна котиться у прірву, більше немає сил. Економіка балансує на межі, за якою голод і злидні. Вже зараз тисячі українських сімей обирають між гарячим обідом і новим взуттям. Уряд щодня розказує нам, що треба затягнути пояси, а міністри не влазять у тогорічні костюми, їхні обличчя не вміщаються в екрани телевізорів.

Олігархи та пристосуванці роздирають народне багатство на шматки. Під фаль­шивою личиною боротьби за Україну, триває масштабний переділ власності. Товстосуми нинішньої влади відбирають награбоване владою минулою. У списках до Верховної Ради – прокурори, регіонали, сини та родичі.
Революція Гідності перемогла, але для простої людини не змінилося нічого.

Телеканали та газети перетворилися на джерело фашистської пропаганди. З підкупними рейтингами та замовними статтями. Олігархи не гребують нічим: втридорожче продають армії бензин, підроблені бронежилети, наживаються на ліках та соціальних виплатах, жирують на людському горі.

Потоки бруду, які ллються з екранів телевізорів та в газетах на Радикальну партію, означають одне – я на правильному шляху. Вчора, довели до інфаркту мою маму, завтра те саме зроблять з вами. У цих людей немає моральних гальм. Заради грошей вони здатні на все.

Я йду на вибори, аби покласти край олігархічному свавіллю, пристосуванству і корупції. Йду не сам. Веду із собою потужну команду однодумців. Молодих, амбіційних політиків і реформаторів радикальних змін. Я впевнений – разом з цими людьми ми зможемо зламати хребет олігархічному каганату та придушити гідру корупції.

Чим більше радикалів буде в Раді - тим краще. Я прошу вас підтримати кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка по 89 виборчому округу Бурдяк Лесю Іванівну.

Не допустимо олігархів до влади! Голосуй за радикальні зміни!

Прес-служба РП.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: