gk logo

Президенту потрібна більшість

Президенту потрібна більшість в парламенті, в якій буде Юрій Соловей

Шановні краяни!

Ми, представники інтелігенції Гуцульщини та Покуття, звертаємось до своїх земляків із закликом підтримати кандидата у народні депутати України по виборчому округу № 89 від Блоку Петра Порошенка Юрія СОЛОВ'Я!

П'ять місяців тому ми, об'єднавшись, обрали Президентом України Петра Порошенка.
З новим Президентом більшість українців пов'язує надії на мир та спокій, добробут та економічний розвиток, реформи та євроінтеграцію.

Проте сьогодні ми живемо у парламентсько-президентській державі, де визначальною для формування Уряду є депутатська більшість у парламенті.

Ще з часів княжої доби і до сьогодення чвари та зради унеможливлювали розвиток українських земель у єдиній соборній державі.

Такі аналогії має і новітня українська історія – пригадаймо хоча б події 2005-2010 рр., коли Президент, Прем'єр-міністр та Голова парламенту, замість роботи для народу, боролись за рейтинги, а фракції і коаліції щосезону розпадалися у ВР. Все закінчилося відкатом в минуле – реваншем Януковича, встановленням диктатури «донецьких» та кривавим Майданом. Всі досягнення Помаранчевої революції були зведені нанівець внаслідок розбрату українських політиків. Сьогодні, в час, коли українські землі окупував російський агресор, ми не маємо права повторити помилок минулого. Будь-які коаліції, формування влади за партійними квотами в цей історичний час можуть завершитись крахом української державності. Ми, свідомі українці, не можемо допустити повторення помилок минулого.
Саме тому Президент та пропрезидентська більшість в парламенті мають взяти всю відповідальність за ситуацію в Україні на себе. Кожен депутат від Блоку Петра Порошенка стане надійною опорою Президента в парламенті.

Сьогодні команду Блоку Петра Порошенка на Покутті та Гуцульщині представляє Юрій Соловей – польовий командир Євромайдану, магістр державного управління із міжнародною освітою, сім'янин та християнин. Він – людина Президента України.

Владу та повну відповідальність за ситуацію в Україні повинен отримати Петро Порошенко. Тільки такий вибір дозволить нарешті сформувати у державі єдину команду, яка забезпечить мир та проведення реформ без політичних інтриг.
Закликаємо жителів Верховинського, Косівського та Снятинського районів підтримати Блок Петра Порошенка та його представника у мажоритарному окрузі № 89 Юрія Солов'я!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Дмитро Павличко, Герой України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, поет, перекладач, літературний критик, уродженець села Стопчатів.

Іван Малкович, член НСПУ, український поет і видавець, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», уродженець с. Нижнього Березова.

Василь Пилип'юк, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної академії мистецтв, уродженець с. Новоселиці Снятинського району.

Ярослав Радиш, доктор наук з державного управління, професор Національної академії держуправління при Президентові України, уродженець с. Рожнова.

Михайло Андрусяк, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2010 року, лауреат Народної Шевченківської премії 2009 року, член НСПУ, директор видавничо-поліграфічного товариства «Вік».
Петро Біленчук, професор Європейської академії прав людини, керівник інтелектуального форуму «Єдина Європа», уродженець с. Уторопів.

Петро Сіреджук, доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, почесний член Гуцульського науково-дослідного інституту (Чикаго), стипендіат Фонду ім. Йозефа Мяновського Польської академії наук та Фонду королеви Ядвіги Ягелонського університету (Краків), уродженець с. Космача.

Василь Коржук, голова суспільно-культурного товариства «Гуцульщина» у Львові, уродженець с. Кривополе Верховинського району.

Василь Біленчук, ветеран МВС України, ініціатор створення товариства «Гуцульщини» у м. Львові, уродженець села Уторопи.

Петро Гавука, член НСЖУ, редактор літературно-мистецького і громадсько-суспільного часопису «Гуцули і Гуцульщина».

Михайло Павлюк, директор приватного підприємства «Писаний Камінь», голова ради підприємців Косівщини.

Іван Мисюк, заслужений працівник культури України Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, заступник голови ОО ВУТ «Просвіта», уродженець с. Нижнього Березова.

Богдан Сушинський, журналіст науковець, письменник, автор більше ніж 60-ти книжок в тому числі й трилогії «Степана Бандери», член Національної ради Конгресу української інтелігенції, віце-президент української Асоціації письменників, академік Міжнародної академії наук, освіти, промисловості та мистецтв (при Юнеско США).

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: