gk logo

Настав час єднатись і перемагати

 Шановні жителі  Верховинщини,  Косівщини та Снятинщини!
 
Закінчився виборчий процес… Це був непростий для кожного з нас час боротьби і протиріч за, без перебільшення, майбутнє України та кожного свідомого українця. Вдячний вам за кожен голос, адже це – не просто формальність, а голос за план дій, по якому ми йтимемо у найближчі роки.
 
Я, Юрій Соловей, людина для більшості з вас ще зовсім невідома, але ви повірили мені, повірили в мене. Своїм голосуванням ви підтримали демократичний, проєвропейський шлях, який я представляю. Буду наполегливо працювати, щоб виправдати вашу довіру. Своїм голосуванням й законопроектами відображатиму потреби Гуцульщини й Покуття. Я зроблю все, що від мене залежить, щоб кожен, хто голосував за мене, міг через рік чи п’ять років з гордістю відповісти: «Так, я голосував за Солов’я!».
Всім тим проєвропейським виборцям, партіям, політичним силам та громадським організаціям, які в мені сумнівалися і підтримували інших кандидатів пропоную об’єднатися, щоб вирішувати конкретні проблеми і  разом йти війною, щоб перемогти бездоріжжя, безробіття і безвідповідальність влади.
 
Думаю, що всі розуміють –  сьогодні як ніколи потрібно об’єднуватись, щоб зміцнити Україну, вигнати Путіна і почати впевнено крокувати в бік Європи. Під час передвиборчої агітації я відвідав багато населених пунктів, зустрівся з великою кількістю людей, які розповідали про свої біди й потреби. Всі населені пункти, як і самі люди, дуже різні, але проблеми у всіх дуже схожі – катастрофічний стан доріг,  мізерні зарплати, низький рівень медичного обслуговування. Одразу все вирішити не можливо, особливо, коли в державі – війна, але ви зробили мене своїм представником у Верховній Раді України, а я в свою чергу приймаю ваші проблеми, як свої особисті. У вас нагромадилось дуже багато справ і я закочую рукави й берусь працювати поряд з вами. Розумію, що стан деяких речей в регіоні і в державі не дозволяють мені відкладати вирішення цих проблем на завтра, тому вже в понеділок, не маючи ще жодних повноважень, я в телефонній розмові з керівником облавтодору обговорив питання ремонту дороги Косів – Яблунів. Сподіваюсь, якщо дозволить погода, то до зими можна буде закрити найпроблемніші ділянки, яких там дуже багато.  Знаю, що роботи в нас багато, буде дуже важко, але разом нам все під силу. Будь-яка мета може бути досягнута. Віра, бажання та праця кожного з нас, переконаний, тільки ці речі зможуть забезпечити розвиток України.
 
З повагою Юрій СОЛОВЕЙ.
 
Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: