gk logo

Засідання громадської ради

Нещодавно голова райдержадміністрації Роман Матейчук провів спільне засідання громадської ради з релігійними організаціями.

Розглянуті питання про введення до громадської ради керівників релігійних організацій району, про налагодження ефективної спів­праці з релігійними організаціями з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням тимчасово переміщених осіб, вжиття заходів для недопущення загострення міжконфесійних відносин, зокрема, захоп­лення культових споруд, а також надання можливості висвітлення духовно-моральних питань та діяльності релігійних організацій на сторінках часопису «Гуцульський край».

Перед розглядом цих питань Роман Матейчук звернувся до учасників засідання з проханням, щоби кожна з громадських та релігійних організацій взяла під опіку хоча би по одній із тимчасово переміщених сімей, які приїхали у наш район з південно-східних регіонів України, або сімей учасників АТО. Цю пропозицію було підтримано. Представникам громадських та релігійних організацій були роздані номери телефонів сімей згаданої категорії з метою вивчення їхніх потреб.

На засіданні прийняли рішення про введення у громадську раду релігійних організацій району, створення ради церков Косівщини. Конфліктну ситуацію викликав виступ настоятеля храму Української православної церкви Московського патріархату м. Косова, який заявив, що Українська Православна церква Київського Патріархату є неканонічною. Це обурило всіх учасників зібрання. Гідну відповідь йому дали отець-декан Косівський УПЦ КП Іван Близнюк, дяк УГКЦ Михайло Баранюк та інші.

Роман Матейчук доручив вивчити питання, чи на законних підставах діє в приміщенні колишнього магазину храм УПЦ МП в Косові,чи виготовлено необхідні документи на право користування земельною ділянкою.

В. Глібчук.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: