gk logo

Люди висловили високу довіру «Народному фронту»

Очільник «Народного фронту» на Івано-Франківщині, народний депутат Володимир Шкварилюк заявив, що результати виборів 26 жовтня свідчать про те, що люди висловили високу довіру «Народному фронту» і діям Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Україна відбулася як парламентська республіка. Українці довели, що готові провести чесні, демократичні, прозорі вибори. Людям абсолютно зрозуміло, що на виборах до Верховної Ради вони обирали новий Парламент, Уряд та Прем'єра. Очевидно, що значною мірою ідеться про підтримку нашої кандидатури Арсенія Яценюка, яка, згідно з волевиявленням людей, може посісти цю посаду, – відзначив Шкварилюк. Надзвичайно високий результат «Народного фронту» – це унікальний результат. Понад 37% прикарпатців підтримали нашу політичну партію. На загальноукраїнському рівні: близько 44% голосів спільно набирають проєвропейські сили «Народний фронт» і Блок Петра Порошенка. Це є чітким сигналом для цих політичних партій, що суспільство хоче єдності влади, що суспільство не хоче будь-яких сварок, які були за часів помаранчевої коаліції. Тривають консультації лідерів «Народного фронту» з лідерами БПП з приводу майбутньої коаліції. Ці розмови – не кулуарний розподіл посад чи квот, це обговорення формату роботи і програм майбутньої коаліції та Кабінету Міністрів, – наголосив народний депутат України Володимир Шкварилюк. – Основою коаліції мають бути Конституція і Угода про Асоціацію з ЄС».

Шкварилюк також заявив, що, на жаль, Парламент не цілком відповідає волевиявленню людей, і тому, кого вони хочуть бачити у владі, оскільки вибори відбувались за старою змішаною (пропорційно-мажоритарною) системою.

«Якщо за пропорційною системою ми бачимо лідерство «Народного фронту» і БПП, то голосування в одномандатних округах внесли суттєві корективи. До нового Парламенту потрапляє велика кількість людей, яких ми називаємо одіозними. Це досить чіткий сигнал, що мажоритарка залишається форматом відкритих дверей для одіозних кандидатів, які скомпрометували себе, зокрема, голосуванням за закони 16 січня, – сказав Володимир Шкварилюк. «За попередніми підрахунками, близько вісімдесяти таких депутатів можуть потрапити до Парламенту саме в мажоритарних округах. Повернення до пропорційної системи виборів, але з відкритими виборчими списками, стане одним із перших кроків «Народного фронту» у новому Парламенті».

За інформацією прес-служби.

 

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: