gk logo

Заява ВО «Свобода»

ВО «Свобода» заявляє про складення повноважень націоналістами – членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв'язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Після перемоги Революції Гідності ми, як учасники коаліції проти режиму Януковича, взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали своє завдання та в умовах війни втримали під контролем ситуацію в країні. Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції Гідності задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації «Програми захисту українців», яка стала основою вимог Революції Гідності.
Слава Україні! Героям Слава!

Роман Матейчук написав заяву про складення повноважень голови Косівської райдержадміністрації

12 листопада 2014 року, у межах ухваленого ВО «Свобода» рішення, написав заяву про складення повноважень голови Косівської районної державної адміністрації свободівець Роман Матейчук.

«Віднині уся відповідальність за владу в Україні лежить на новій парламентській коаліції. Виборець зробив свій вибір, а «Свобода» виконала на цьому етапі свою історичну місію, взявши на себе відповідальність за ситуацію в країні у найскладніший час. На превеликий жаль, у новому парламенті не буде свободівської фракції, а представництво ВО «Свобода» обмежиться лишень сімома депутатами-мажоритарниками. Ми чітко розуміємо причини недопущення до парламенту націоналістів. «Свобода» у парламенті була невигідна багатьом, бо вона і далі послідовно відстоювала б принципи Революції Гідності, побудови Великої України на засадах національної, соціальної та історичної справедливості. Уже голосування за закони 16 вересня про фактичну здачу Донбасу Кремлю показали глибоку прірву між націоналістами та іншими парламентськими фракціями.

«Свобода» увесь час упродовж Революції Гідності та війни з Росією поводилася як державницька політична сила, а не як популістичний політпроект. Звичайно, «Свобода» мала і певні промахи, бо й справді, ніхто не ідеальний. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Ми живі люди... Але ж хто насправді зробив більше, ніж свободівці, для захисту національних інтересів? Яка політична сила заплатила більшу ціну за перемогу у Революції Гідності? Хто ефективніше за свободівців працював у минулому парламенті? Скажіть – яка ще політична сила третину свого керівництва відправила на фронт? Водночас усвідомлюємо, що боротьба триває, й фронтів цієї боротьби безліч», – зазначив, коментуючи заяву про складення повноважень, свободівець Роман Матейчук.

«Натомість віднині за ситуацію у країні відповідає новий парламент, який мусить сформувати владу в Україні. Найголовніше, аби новітні керівники не зрадили вимог Революції Гідності», – наголосив свободівець Роман Матейчук.

Політвиконком ВО «Свобода».

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: