gk logo

Затверджено районний бюджет на 2015 рік

На черговій 31-й сесії районної ради прийнято ряд важливих рішень, серед яких затверджено районний бюджет на 2015 рік, районну комплексну програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь у АТО в східних областях України – мешканців Косівського району на 2015 рік і програму фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення в Косівському районі на 2015-2016 роки.

Надано згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району дошкільних навчальних закладів, закладів культури.

Депутати заслухали звіт директора Косівського РП «Райагроліс» Ю.Пліхтяка про роботу підприємства. Внесено ряд змін та доповнень до складу постійних комісій та президії районної ради, достроково припинено повноваження депутатів районної ради А.Узюмова та В.Ткачука. Розглянуто і прийнято рішення про соціальний захист сімей військовослужбовців, які загинули в Афганістані і в зоні проведення АТО, а також ветеранів національно-визвольних змагань, учасників бойових дій. Прийнято звернення до начальника служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, а також до перевізників району щодо звучання в транспорті російськомовної музики, до Президента України щодо присвоєння легендарному сотенному УПА Мирославу Симчичу (Кривоносу) звання Героя України.

На сесії присутніх було повідомлено про те, що радником голови ОДА призначено на громадських засадах Яблунівського селищного голову Зеновія Томащука.

Л. БЕЗПАЛОВА.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: