gk logo

Відповідь-звернення депутатам Косівської районної ради

Ви, депутати, обранці народні й «слуги» народні.
Напевно, про це забули, коли написали таке необдумане, я би сказала, ганебне, звернення до Верховної Ради України, що надруковане в газеті «Гуцульський край» (№51, ст.2, від
19 грудня 2014 р.).

Роздумую над текстом приходжу до висновку, що поміж депутатами немає пенсіонерів, які одержували б таку мізерну пенсію у розмірі 1123 грн.16 коп. Бо, якби мали такий «прибуток» до сімейного бюджету, то ніколи б не підписалися під цим зверненням, а написали б звернення зовсім іншого змісту.
Чи можна у цей важкий час, коли все наше життя, на жаль, прирівнюють до курсу долара (у межах 20-ти гривень), а зарплата і пенсія залишились ті самі, вимагати зробити вибір найменш не захищеним людям, вашим же батькам, бабусям, дідусям?!

Був час, коли цю ж пенсію прирівнювали до 200 доларів (за курсом 5 грн.). То, що ж тепер? Ця ж пенсія вартує всього 50 доларів... Різниця відчутна... Чи не так?

Отже, звертатись варто було, щоб проіндексували пенсії, прирівняли до рівня долара, бо все прирівнюють до його ціни. Тоді можна поставити і ультиматум пенсіонерам: «Або пенсія, або зарплата!». Впевнена, що при пенсії в 200 доларів на заслужений відпочинок піде із задоволенням більшість.
Але тоді починати цю реформу потрібно з «верхів».

Вам, депутати, обранці народні, бажаю дожити до заслуженої пенсії, але не до сьогоднішньої у 1123 грн.16 коп., бо впевнена, що й ви не зможете на неї прожити і залишити роботу, а змушені будете працювати, бо це буде єдиний, такий же мізерний підзаробіток, додаток до мізерної пенсії. За інших умов, будучи жителем європейської держави і маючи достойну пенсію, ніхто би не працював жодного лишнього дня, а відпочивав і подорожував по світу. Щасливі ті люди, які мають стабільну забезпечену спокійну старість. То подумайте про це.

Марія СИМЧИЧ, пенсіонерка.

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: