gk logo

Людина та Суспільство

Про діяльність Юрія Солов’я

Під час формування Закону про бюджет на 2015 рік народний депутат від Прикарпаття Юрій Соловей відстоював кілька принципових поправок, зокрема вніс пропозиції, щоб усі гроші від реалізації бензину спрямовували на поліпшення стану доріг.

Детальніше...

Символи краю будуть примножені

Гуцули змалку привчають дітей любити природу, а цього максимально можна досягнути не так черпаючи знання із шкільних підручників, скільки зі щоденного життя.

Детальніше...

Перше інтерв’ю нардепа Юрія Солов’я

Нещодавно я мав можливість поспілкуватись (за допомогою мобільного телефонного зв'язку) з новообраним народним депутатом від нашого виборчого округу Юрієм Ігоровичем Солов'єм. Вирішив скористатися цією нагодою, щоб почути його відповіді на питання, які хвилюють сьогодні всіх жителів району.

Детальніше...

Зустріч з Юрієм Солов’єм

У великому залі РДА відбулася зустріч громади Косівщини з переможцем на позачергових виборах до Верховної Ради України по виборчому округу №89 – депутатом Юрієм Солов'єм.

Детальніше...

Помер єпископ УГКЦ Софрон Мудрий

В ніч з 30 на 31 жовтня на 91-му році життя відійшов у вічність єпископ-емерит Івано-Франківський Софрон Мудрий.

Детальніше...

Відповідь Романа Григоришина

Відповідь Романа Григоришина на недостовірне звернення громадської ініціативи «Свій за свого» до виборців

Детальніше...

На особистому контролі у Юрія Солов’я

Як повідомляє щоденна Інтернет-газета «Версії», штаб кандидата в народні депутати по нашому 89-му виборчому округу Юрія Солов'я долучився до нещодавньої акції перекриття дороги державного значення в селі Стопчатові.

Детальніше...

Вдячні за підтримку!

Ідея проведення фест-конкурсу «Мальований дзбаник» спала на думку ще кілька років тому, після поїздки до Польщі в місто Тарнов. Саме там я побачила, як поляки вміють берегти та розвивати свою культуру, щорічно проводячи конкурси, основою яких є безпосереднє спілкування з майстром у його помешканні, майстерні.

Детальніше...

Джип для розвідки

Автомобіль «Ленд Ровер», придбаний за гроші громади Косівщини і освячений отцем Іваном Близнюком, – успішно доправив до Києва боєць батальйону «Айдар» Роман Гричанюк.

Детальніше...

Допоможи воїнам на Сході!

Ставай до лав Добровольчого Українського Корпусу!

Детальніше...

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: