gk logo

Ціную в людях професійність

У Косові, а також далеко за межами нашого району її знають як ділову людину. Підприємець малого бізнесу. Успішна жінка. Організатор, діловий партнер. І просто добра, хороша людина...

Лідія Ярич, можливо, хтось і не знає, професійний музикант (закінчила музичне училище
ім. Д.Січинського по класу фортепіано), професійний філолог (закінчила Чернівецький університет ім. Федьковича), магістр державної служби (закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу). А нині – професійний підприємець. Це не просто слова. За цим переліком – напружена щоденна праця.

Цього року МП «Сюрприз», яке очолює Лідія Йосипівна, відзначає своє двадцятиріччя. Погодьтеся, що – немалий відтинок часу. Впродовж цього періоду її кондитерська марка «Гуцульські солодощі» стала відомою в Україні. Безліч різноманітних виставок, фестивалів, поїздок з обміну досвідом. І всюди – успіх та заслужене визнання. У її офісі багато нагород: за участь у швейцарсько-українських проектах «Розвиток органічного ринку в Україні», у ярмарках «Смакуємо з Карпат», виставках «Агро-2012, 2013», Гуцульських фестивалях, звітах тощо. Підприємство постійно є меценатом усіх дійств напередодні дня святого Миколая, коли вони печуть пасочки для багатодітних та малозабезпечених дітей, дитячих садків, шкіл-інтернатів. А які смачні і апетитні всі обрядові вироби «Гуцульських солодощів» – це калачі, торти, тістечка, що готують для ювілейних дат, тобто, весіль, хрестин, днів народжень. Нещодавно фірма Лідії Ярич разом з іншим підприємцем пекла, як благодійну допомогу, обрядові калачі на похорон бійця, героя з Косова, Василя Андріюка. І така позиція у Лідії Йосипівни завжди. Її життєве кредо – допомогти людині у складних обставинах життя. І Бог відплачує їй сторицею.

У Яричів чудовий сімейний бізнес, який організувала саме Лідія Йосипівна. Адже на виробництві зайняті всі – чоловік Ігор, син Максим, донька Дзвенислава, зять Юрій. Особливо гордиться своєю завідуючою виробництвом Надією Іванівною Соколюк, яка працює тут 16 років. «Це – моя шкатулка інформації, права рука, – ділиться Лідія Йосипівна. – Ціную в таких людях професійність, порядність, вміння довести розпочату справу до кінця».

Такою ж гордістю для неї є і донька Дзвенислава, професіонал своєї справи. За спеціальністю вона – інженер-технолог кондитерської і хлібо­­пекарської промисловості. З допомогою матері, побувала на стажуванні в Австрії, Польщі, Кременчуці, Києві. Придивлялася, запозичувала для себе все передове. Вона – прекрасний дизайнер виробів, має великий перелік тортів на різноманітну тематику – від ляльки Барбі до футбольного м'яча і гітари. І все вироблено вмілими і талановитими пальчиками донечки, якій допомагає в усьому чоловік Юрій. Надійним тилом Лідії Йосипівни є чоловік Ігор і син Максим, бо, якщо треба, працюють від четвертої години ранку.

І справді, сім'я дружна і працьовита. Адже її мета – зробити кращим життя для себе, своїх близьких, для максимальної більшості українців, втілюється успішно в життя. Хоча, інколи, ой як важко дається виживати в умовах нестабільності економіки, безгрошів'я, кризи. «Я не можу миритися з тим, що українці, будучи розумною і працелюбною нацією, – каже Лідія Ярич, – не можуть зарадити собі у вирішенні різних економічних питань, знайти роботу, виготовляти якісну, конкурентоспроможну
продукцію...».

Тому, маючи твердий, послідовний характер, будучи патріотом України, Лідія Ярич доводить особистим прикладом, що українська жінка може бути, і є, добрим організатором виробничого процесу і просто успішною жінкою.

Напередодні свята – Дня підприємця щиро вітаємо Вас, шановна Лідіє Йосипівно, і весь колектив «Сюрпризу». Зичимо Вам міцного здоров'я, витримки, нових творчих злетів, перемог і Божого благословення!

Лідія БЕЗПАЛОВА, член НСЖУ.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: