gk logo

Я йду в депутати, щоб продовжувати втілювати у життя ідеали Революції Гідності

Гладій Василь Іванович народився 23 травня 1972 року в с. Задубрівцях Снятинського району Івано-Франківської області.

Закінчив Чернівецьке педагогічне училище ім. О.Маковея, педагогічний та юридичний факультети Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України.

Свою трудову діяльність розпочав у 1994 році вчителем Задубрівської загальноосвітньої школи. З 1995 по 1998 роки працював консультантом організаційного відділу Снятинської районної державної адміністрації. 1998-2002 роки – заступник голови Снятинської районної ради. Двічі, в 2002 та 2006 роках, його обирали головою Снятинської районної ради. З 2007 по 2010 рік працював заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. В 2010 році Василя Івановича обрано першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради. У 2012 році – обрано народним депутатом України по одномандатному виборчому округу №89 (Снятинський, Косівський, Верховинський райони).
З 2000 року – член партії «Все­українське об'єднання «Батьківщина».

Одружений. Разом із дружиною Ольгою виховує двох донечок.

«Я маю велику честь і відповідальність представляти інте­реси виборців Снятинського, Косівського та Верховинського районів у Верхов­ній Раді. За цих неповних два роки в Україні відбулися доленосні події. Ми отримали від Бога і вибороли у боях шанс змінити нашу державу, побудувати воістину демократичну та європейську Україну.

Як депутат районної ради трьох скликань, депутат обласної ради та народний депутат України, я завжди свої вчинки, дії та кроки звіряю з наказами моїх виборців.
Моє правило: найважливіше для політика – це довіра людей, яку необхідно заслужити і постійно виправдовувати.

Я йду в народні депутати, щоб продовжувати втілювати у життя ідеали Революції Гідності, вирішувати проблеми моїх виборців, сприяти розвитку громад мого виборчого округу...».

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: