gk logo

Змусимо владу перемагати

Микола Палійчук - кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 89

«Змусимо владу перемагати»

Виборюючи на политих кров'ю побратимів барикадах Майдану свою Свободу, Гідність та Європейське майбутнє, у вогнищах шин, під кулями беркутівських снайперів, ми подолали злочинний режим диктатора. Дорогою ціною – життями найкращих українців, але нам вдалося перемогти. Проте не встигли ми залікувати рани й оплакати за­гиб­лих Героїв, як над країною навис­ли нові смертельні загрози – сепаратизм, контрреволюція та війна. І довелося патріотам, у перших рядах яких завжди були галичани, барикади змінити на окопи, пластикові шоломи – на кевларові, а де­ре­в'я­ні кийки – на великокаліберні кулемети.

Незмінним залишилося лише наше одвічне прагнення до Свободи й Незалежності. Герої, які ще вчора метали по ворогові тротуарне каміння на Інститутській, сьогодні закидають ворожі блокпости фугасними гранатами. Безстрашні медики, які перев'язували понівечених міліцейськими кийками студентів на Майдані, нині забирають з-під обстрілу поранених бійців й оперують їх на броні БТРа. Волонтери замість шин та валянок тепер возять на передову бронежилети та тепловізори.

Героїзм та мужність наших бійців на передовій, бойовий дух та нескореність жителів окупованих територій, неймовірне піднесення патріотизму серед українців не залишають сумніву – ми переможемо!
Але, окрім лінії фронту, яка йде через Маріуполь і Дебальцеве, Донецьк і Луганськ, у державі з'яви­лася нова, не менш загрозлива лінія фронту. Вона проходить через розкішні кабінети суддів, що відпускають на свободу вбивць Небесної Сотні; через штаби корумпованих генералів, що продають зброю сепаратистам та бездумно відправляють наших солдатів у засади та «котли»; через приймальні продажних депутатів, які замість того, щоб ухвалювати життєво необхідні для країни закони – дерибанять бюджет. І ці вороги, що окопались у чиновницьких кабінетах, є не менш небезпечними для держави, аніж ті, що стріляють, розмахуючи триколорами та «колорадськими» стрічками.

Саме тому я вирішив іти в Український парламент. Бо звик доводити кожну справу до кінця. Бо відчуваю невідплатний моральний борг перед своїми побратимами, що загинули на Майдані за Волю та Кращу Долю України. Бо відчуваю в собі сили очистити Верховну Раду від корупції та виразну політичну волю своїх земляків щодо очищення влади від усіх тих ківалових, чечетових, єфремових, кернесів та інших ворогів України. Бо знаю, як силою Закону змусити уряд закуповувати танки для армії, а не лімузини для чиновників, як очистити правоохоронні органи від зрадників.

У парламенті підтримуватиму ініціативи Президента, скеровані на проведення довгожданих реформ, та його зусилля як Верховного Головнокомандувача щодо закінчення перемогою війни на Сході України.
Принципово балотуюся до Верховної Ради як самовисуванець. Вважаю, що в парламенті народний обранець має виконувати волю виборців, а не лідерів партій.

Вірю, що з Вашою підтримкою, зможу зробити все, про що ми мріяли цими роками, що виплекали в наших серцях. Ще горітиме земля під ногами кабінетних окупантів, як горіла вона під ногами агресора.
Ми переможемо!

Слава Україні!

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: