gk logo

Тільки свій відродить наш край!

Прийшов той час, коли потрібно довести усьому світовому співтовариству, що ми – нація, народ, який відвоював на Майдані під час Революції Гідності право на свою свободу, право на чесні вибори, чесні суди і нарешті – чесну владу.

Громадяни України готуються до позачергових виборів до Верховної Ради України і з пильністю та з особ­ливою увагою ставляться до кандидатур, які висунуто до найвищого представницького органу влади нашої держави.

Більшість наших краян ставлять вимогу до нашого з вами гуцульсько-покутського суспільства про підтримку одного кандидата-мажоритарника від нашого краю. За довгі роки незалежності нам постійно нав'язували і нав'язують кандидатів у депутати, які, ставши депутатами Верховної Ради України, забувають про своїх виборців та їхні проблеми.

Так, можливо, ми не такі багаті у фінансовій сфері, що могли би обклеїти білбордами весь наш виборчий округ, але у нас – серйозні наміри і реальні пропозиції, які дозволять нашим районам вийти з тієї ями, в яку загнали нас попередні керівники міст і сіл, а також області та народні депутати, яким байдуже було до гуцульсько-покутського краю. Отже, є ще трохи часу подумати і проголосувати за свого обранця з нашого краю, який завжди буде під пильним оком громади і робитиме все від нього залежне, щоби допомогти районам вийти на належний рівень з усіх питань, як соціально-економічного, господарського, енергетичного так і інших напрямків діяльності регіону.

Таким кандидатом у депутати, на нашу думку, є Михайло Іванович Шатрук, уродженець села Яворова, що на Гуцульщині, якого запропонував Майдан на посаду голови Косівської районної ради і якого обрали 56 депутатів з 59-ти присутніх на сесії районної ради. У нелегкі дні революції Михайло Шатрук, будучи обраним головою Косівської районної ради, виконував і обов'язки голови РДА, якого на той час не було призначено в наш район, та очолював Раду оборони. Безпосередньо відзначився в тому, що не допустив безладу та інших протиправних дій стосовно громадян та майна Косівщини.

Виборці неодноразово обирали Михайла Івановича депутатом Косівської районної ради, а це свідчить про неабиякий авторитет і довіру нашої громади до цього принципового, безкомпромісного політика і громадського діяча.

Оскільки Михайло Іванович – глибоко віруюча людина, у нього на першому місці – віра в Бога, надія і віра в наш мужній і добропорядний народ, віра у перемогу нашої славної України.

Підписуємо і виносимо довіру до єдиного кандидата від гуцульсько-покутського краю до Верховної Ради України – Михайла Івановича Шатрука.

Депутати районної ради:

Богдан Чепига (с.Старі Кути),
Василь Жмендак (с.Рожнів),
Іван Слижук (с.Тюдів),
Роман Баранюк (м.Косів),
Ігор Гнатищак (с.Нижній Березів),
Дмитро Кобзюк (с.Тюдів),
Василь Букатчук (с.Кобаки),
Юрій Грималюк (с.Річка),
Дмитро Бойчук (с.Акрешори),
Ярослав Дрогомирецький (с.Вижній Березів),
Василь Дем'янюк (с.Трач),
Стефанія Біла (с.Шешори),
Іван Павлюк (с.Вербовець).
Зіновій Баб'юк – директор ВКФ «Диск».
Михайло Ходан – член міжнародної академії архітектури, народний архітектор, дійсний член української академії архітектури, лауреат державної премії в галузі архітектури, завідувач кафедри архітектури та містобудування університету Данила Галицького.
Валерій Галан – голова Міжнародної та засновник Всеукраїнської федерацій карате-до Сін-Сьобу.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: