gk logo

Робимо вибір!

Громадська рада Косівщини висунула свого кандидата у народні депутати України – Ярослава Івановича Шинкарука, який шість років працював у районі. Тому й балотується тут, де люди його знають, де довіряють його програмі й готові втілювати її у життя щоденною працею.

Ми зібрали в одній статті думки знаних на Косівщині людей, які висловили свою обґрунтовану підтримку Ярославу Шинкаруку і хочуть, щоб їх позицію було висвітлено на сторінках часопису.

Микола Близнюк (с. Старі Кути), письменник.
Підтримую Ярослава Шинкарука тому, що це – людина відповідальна, добрий управлінець і організатор, про що свідчить його робота головою РДА. А ще – за стійкість духу, вихованого в сім'ї, де мати відбула 10 тяжких років сибірської каторги за зв'язок з УПА. Він же, як не тиснули регіонали, у їх партію не вступив. Це викликає повагу й упевненість, що Ярослав Іванович у Верховній Раді служитиме Україні й кожному українцеві.

Світлана Бович, голова профспілки працівників освіти району.
З Ярославом Івановичем доводилося вирішувати чимало складних питань з фінансування освіти, матеріального забезпечення шкіл, ремонту, опалення, заміни вікон, перекриття дахів, спорудження спортивних майданчиків і багато-багато інших. Ми вдячні за добре ставлення і пошану до нас. Тому й підтримуємо.

Іван Мороз, завідувач дитячого відділення анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ.
Знаю Ярослава Шинкарука з молодих літ, коли він був ще лейтенантом (а зараз – генерал).

Надзвичайно відповідальна й вимоглива людина і насамперед – до себе. Мислить стратегічно, вміє вирішувати найскладніші соціально-економічні проблеми. Візьмімо хоча б нашу центральну районну лікарню. За час його роботи головою райдержадміністрації тут придбано медичного устаткування більше, ніж на 5 млн. гривень. Я.І.Шинкарук постійно турбувався про те, щоб у лікарні з'явилося сучасне обладнання, засоби діагностики, відкрилося відділення гемодіалізу.

Йосип Приймак, голова громадської культурологічної організації «Спадщина», доцент Косівського інституту ПДМ ЛНАМ.

Ярослав Іванович – високоповажна і шанована людина нашого краю. Великий досвід роботи з людьми, громадою – це те, що гарантує нам його реальну дієвість у парламенті.

Любов Строєва, лікар-пенсіонер.
Вражає витриманість і толерантність, з якою Ярослав Іванович ставиться до людей. Уважно вислухає, розбереться. Коли вирішить питання, особисто зателефонує (таке, погодьтеся, рідко трапляється серед начальства). Висококваліфікований спеціаліст, кандидат юридичних наук, професор – вважаю, що саме такі люди й мають бути у найвищому законодавчому органі України.

Василина Сеняк, учитель Косівської гімназії-інтернату, заслужений вчитель України.
Вважаю, що Ярослав Іванович Шинкарук – це саме та людина, яка здатна і готова приймати зважені, відповідальні рішення. Він – реаліст, який уміє і переконувати, і дослухатися до думки людей.

Богдан Штундер, голова районної спілки «Козацька Січ», член НСЖУ.
Як військовий, Я.І.Шинкарук добре розуміє важливість того, щоб держава мала сильну армію. Мені імпонує, що він готовий ініціювати й розробляти закон «Про розбудову Збройних Сил України». Вірю, що Ярослав Іванович вірно служитиме народу України, дбатиме про наш Гуцульський край.

А. ГРИГОРОВИЧ, член НСЖУ.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: