gk logo

Роман Григоришин – новий погляд на українську політику

Ми звикли думати, що політика – це бруд, корупція та жага наживи. На жаль, для України так і є: наші високопосадовці тільки тим і займаються, що нищать «обличчя» української політики.

Бо на тлі корупціонерів та політиканів ми не помічаємо розумних і талановитих людей, які намагаються змінити цю систему. Ми тримаємо курс на євроінтеграцію, саме тому маємо власноруч змінити підхід до сприйняття політики шляхом голосування на позачергових Парламентських виборах 26 жовтня.
Звичайно, дуже просто писати гарні слова, віддалені від реальності, про те, якою може бути політика в Україні. При цьому вимагати від людей, які живуть на межі тотальної бідності, знову повірити якомусь із кандидатів. Тому, мабуть, ніхто не в праві звинувачувати тих, хто бере хабарі перед виборами у кандидатів, чи тих, які не особливо замислюються над тим, за кого голосувати.

Ніхто не вірить, що від його голосу щось залежить. А насправді, беручи кошти у кандидатів-нахаб, які нас купують, ми приводимо до влади людину, яка тільки й чекає, щоб ці гроші собі повернути, покриваючи нелегальний бізнес у регіоні, або ж торгуючи державним майном. Обираючи політика, який живе десь у центрі Києва, ми не бачимо його всі довгі п'ять років, увесь цей час його мало цікавлять потреби регіону. Проте, він з'являється напередодні нових виборів і знову гарно обіцяє поліпшити життя... Через нехтування депутатами своїми обов'язками Прикарпаття – регіон, природа якого не може лишити будь-кого байдужим, де туризм повинен процвітати, з кожним роком занепадає, люди біднішають, малий і середній бізнес «душать» олігархи, через ці дороги жоден турист не хоче до нас їхати. Отак і виходить, що благополуччя людей залишається на останньому місці.

Необхідно, вре­­ш­ті, обрати місцевого політика і повірити людині поза системою. Сприйняти українського політика не як щось погане, грішне і безбожне. Побачити в ньому сусіда, односельчанина, однокласника. Рецепт один – о?????брати свого, якому не буде, куди тікати; нового, який не обкрадав регіон останні декілька років; молодого, який мислить не радянськими стереотипами, а по-європейськи; з досвідом і розумінням потреб Прикарпаття, аби не злякався кількості проблем; чесного, без двох громадянств, мільйонних рахунків по всьому світу.

Роман Григоришин – це новий погляд на українську політику, її нове дихання. Нарешті, потрібно зламати замкнене коло – до Верховної Ради України повинні зайти нові незаангажовані люди, які дійсно хочуть якісних змін. Прикарпаття має процвітати.

5 причин голосувати за кандидата у народні депутати України Романа Григоришина.

Часто говорять, що всі кандидати однакові і голосувати немає за кого. Ми визначили п'ять підстав, чому потрібно голосувати саме за Романа Григоришина:

1. Місцевий.
Роман Григоришин народився у селі Пістині – це його рідний регіон. Його батьки, Наталія та Мирослав Григоришини, проживають у місті Косові. Це сім'я авторитетних людей із прекрасною репутацією.

2. Новий.
На зміну старим політиканам, які роками розкрадають бюджет країни, повинні прийти нові молоді політики, які ще не займали жодних посад у парламенті, мають гарну репутацію, професійний авторитет, нові прогресивні ідеї та якісну освіту. Роман народився 10 березня 1991 року. Він – ровесник незалежності України, який бачить Україну частиною Європи.

3. Патріотичний.
Роман – патріот власного краю, він розуміє проблеми Прикарпаття; вважає своїм першочерговим завданням підняття рівня життя в регіоні, зменшення рівня безробіття. Роман не поїхав жити за кордон у пошуках кращої долі, він залишився тут заради якісних змін своєї країни.

4. Професійний.
Роман Григоришин – якісний керівник з досвідом управління колективами, обізнаний із особливостями політичної діяльності в Україні, а також міжнародним досвідом. З моменту обрання його народним депутатом України він гарантує, що буде регулярно звітувати перед суспільством про свою діяльність і виконану роботу.

5. Доброчесний.
Роман не має шлейфу корупційних скандалів, не існує жодних пі­дозр у його причетності до порушень прав і свобод людини, корупційних правопорушень. До того ж, він відкрито оприлюднює власні статки та майно, не приховуючи доходи.

Олена Яковенко.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: