gk logo

Кровно і духовно пов’язаний з народом

Виборці Верховинського, Косівського та Снятинського районів 26 жовтня обиратимуть депутата до Верховної Ради України по виборчому округу № 89. У списку – 12 кандидатів.

В Ісуса Христа також було 12 апостолів – найближчих його учнів, а першим серед них став Петро. Хто стане першим із 12?

Із самого початку проведення виборів на демократичній основі я завжди виступав за те, що виборчий округ повинна представляти людина, кровно й духовно пов'язана з народом, серед якого виростала, виховувалася, навчалась, працювала. Людина-патріот з належним рівнем християнської моралі та професіоналізму.

Ми, виборці, повинні відмовитися від шкідливої практики, коли нам різні штаби нав'язують певних осіб у кандидати, прикриваючись авторитетом Ю.Тимошенко, В.Ющенка чи П.Порошенка та інших. Люди пам'ятають, як були нав'язані виборцям Гуцульщини такі кандидати як Шлемко (я тоді був довіреною особою І.Пелипейка), який завдяки театралізованій виставі про Січових стрільців став депутатом Верховної Ради України. Де він тепер? Ще один «рекомендований» – Р.Зварич – знову іде, на цей раз у списку «Блок П.Порошенка». Чомусь не наважився іти кандидатом по мажоритарному округу. А чому? Бо наговорив та наобіцяв багато, а нічого не виконав.

А тому я проти того, аби гуцули й покутянці піддавалися пропаганді – голосувати за тих, на кого вказують. Оскільки є мажоритарні округи, – обирайте тих, кого ви знаєте, хто пуповиною зв'язаний з рідною землею, зі своїм народом та своїм родом, для кого близькими і рідними є Карпати з їх полонинами, верхами, плаями та ріками. Бо не може такого бути, аби серед 100 тисяч виборців гуцульського краю не було б одного, достойного бути представником інтересів гуцулів та покутян.

Серед пропонованих кандидатур сьогодні немає відкритих ворогів України – комуністів, але можуть бути приховані прихильники колишніх регіоналів, які маскуються під патріотів. А тому я закликаю виборців проголосувати за Ярослава Шинкарука – розважливу людину, корінного гуцула, який навіть у часи диктаторського режиму Партії регіонів не змінив своїх патріотичних позицій і, працюючи головою Косівської райдержадміністрації, успішно співпрацював з громадськими патріотичними й націоналістичними організаціями району. Я.Шинкарук володіє управлінськими навиками, доступний у спілкуванні з громадянами, ніколи не зловживав своїм посадовим становищем.

Шановні виборці! Закликаю вас вибрати Я.Шинкарука депутатом Верховної Ради України, нашого земляка, гуцула, патріота України. Покладемо край, коли нам нав'язують «зверху» людей, які не мають стосунку до нашого краю! Будьмо патріотами Гуцульщини та України! Не піддаваймося агітаційним впливам! Дослухаймося до свого серця й розуму, не розпорошімо своїх голосів, щоб знову залишитися ні з чим.

О. НІМЕЦЬ, вчитель-пенсіонер,
учасник війни, краєзнавець, голова товариства «Лемківщина».

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: