gk logo

Громада – за Михайла Шатрука!

Михайло Шатрук – один із лідерів виборчих перегонів – нещодавно зустрівся з губернатором області в залі засідань райради, як кандидат у народні депутати до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 89, що об'єднує три сусідні райони – Верховинський, Косівський і Снятинський.

Провівши уже понад сорок зустрічей зі своїми виборцями у трьох районах нашої області в окрузі № 89, Михайло Іванович майже на кожній зустрічі наштовхувався на одне і те ж запитання – це стан наших доріг або інакше – їх катастрофічний стан. Протягом десятка років дороги не зазнавали оновлення та капітального ремонту.

Ні колишня влада, ні колишні народні депутати впритул не підходили до вирішення проблеми ремонту доріг, адже їм по Києву, по гарній бруківці чи шикарній асфальтованій дорозі їздилося з шиком, гладенько і без вибоїн. Тому ситий голодному не брат і наші проблеми залишилися з нами, а народні обранці не зробили навіть спроби допомогти своїм виборцям.

Більше того, з недалекого села, що між Косівським і Снятинським районами, не знаю яка «нечиста» сила забрала дьоготь (на який громада цього села збирала кошти на ремонт дороги) – у сусідній Снятинський район для того, напевно, щоби під вибори зробити дорогу у своєму районі за рахунок громади з сусіднього району. Нонсенс? Але це правда!

Як каже народна мудрість: «На чужому горбі далеко не заїдеш...». Багато запитань у виборців виникало на рахунок енергоносіїв, видобутку нафти, газу, використання законсервованих свердловин в нашому та інших районах, адже всіх турбує питання, що має район за те, що якийсь магнат, олігарх або нафто-газова компанія за безцінь викачує з наших надр нафту, видобуває газ і нічого не платить у наш районний бюджет – ну хоча б відремонтували наші з вами дороги.

На жаль, нафтові компанії сплачують в обласний бюджет мільйони гривень, а ми не маємо надходжень до своїх сільських і районних бюджетів. За ті копійки, ту «кісточку», яку нам кидають, наче песику, – ми не в змозі вирішити ніяких соціальних чи господарських проблем у нашому з вами суспільстві.

Далі – питання енергопостачання. Сільські ради району ніяк не можуть «вибити» у районних електромереж орендну плату за використання земельних ділянок під опори, трансформатори та інше майно енергорозподільчого та іншого характеру. Використовуючи наші енергоресурси, викупивши за безцінь, і не вклавши коштів і не модернізувавши енергопостачальні комплекси, – олігархи чи сучасні капіталісти-мільярдери наживаються на наших підприємцях, громадянах, підвищуючи щораз ціни на електроенергію, і таким чином ще більше збагачуються, а нам – висока ціна та електроопори на наших городах, присадибних ділянках.

Михайлові Івановичу Шатруку виборці ставлять дуже багато запитань і такого плану... Чому не працює або чому у нас немає масло-сирзаводу, адже люди тримають худобу і, здавши молоко на сирзавод, – ми їли би не порошкову сметану, а справжню.

Чому і де поділося підприємство «Гуцульщина», яке мало свої килимарні, художні цехи, де виготовляли вироби з дерева, металу, шкіри, гончарні і т.п.?

Всі ці вироби, які виготовляла «Гуцульщина», знали в світі, вони мали високу ціну. Де це все? Може, потрібно повернути все викрадене, розбите, занехаєне громаді?

Багато з цих запитань Михайло Шатрук поставив губернатору області Гончаруку, на що той не зміг дати конкретної відповіді, адже він не приїхав до Косова, щоби дати нашому районові обіцяні кошти на ремонт доріг, а приїхав, щоби представити перед керівниками та громадою нашого району нібито випадково присутнього на засіданні провладного кандидата в народні депутати, якого наші люди сприйняли неоднозначно, що спонукало останнього покинути зал. Що буде далі? Побачимо.

Але Михайло Іванович Шатрук і його потужна команда за підтримки громади буде вирішувати усі ці вищевказані та інші проблеми, які виникли у нашому з вами суспільстві, можливо, і не з нашої вини. Будучи обраним народним депутатом України, – це йому буде зробити легше і швидше!

Богдан ЧЕПИГА, довірена особа кандидата в народні депутати.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: