gk logo

Звернення Василя Гладія до громади Косівщини

Гладій Василь Іванович народився 23 травня 1972 року в с. Задубрівцях Снятинського району Івано-Франківської області. Після закінчення Задубрівської школи навчався в Чернівецькому педагогічному училищі ім. О. Маковея. Закінчив педагогічний та юридичний факультети Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Національну Академію державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність розпочав вчителем Задубрівської школи. З 1995 по 1998 роки працював консультантом організаційного відділу Снятинської районної державної адміністрації. 1998-2002 роки – заступник голови Снятинської районної ради. Двічі в 2002 та 2006 роках обирався головою Снятинської районної ради. З 2007 по 2010 роки працював заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. В 2010 році обраний депутатом обласної ради, першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради. В 2012 році обраний народним депутатом України по одномандатному виборчому округу № 89 (Снятинський, Косівський та Верховинський райони).
Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховує двох доньок.

Шановні земляки!

Щиро дякую Вам за довіру. Для мене велика честь бути Вашим представником у Верховній Раді України. За цих неповних два роки ми зробили неможливе: перемогли диктатора Януковича, стали на європейський шлях розвитку нашої держави. Революція Гідності, творцями якої стали багато наших краян, дає нам унікальні можливості на зміни, які ми зобов'язані використати. Сьогодні наша країна в складному становищі, під загрозу поставлене майбутнє держави. Путін злякався нашого Майдану та вирішив силою зброї поставити всіх українців на коліна. Але ми сильні і Україна у нас одна, тому ми обов'язково переможемо. Як народний депутат України, я завжди звітую перед Вами про роботу.

Протягом 2013-2014 років, не дивлячись на складну політичну та економічну ситуацію в країні, нам спільно з активістами, громадами, виконавчою та представницькою владою вдалося зробити багато добрих справ для розвитку Гуцульського та Покутського краю. Я йду в депутати, щоб продовжити розпочате. Найважливішими завданнями вважаю:

– встановлення миру в Україні – для цього необхідно невідкладно розпочати процес вступу до НАТО, організувати надійну оборону країни та перебудову армії;

– назавжди захистити Україну від узурпації влади, надати громадянам широкі права по контролю над нею;

– радикально очистити владу, заборонити займати державні посади агентам, комуністам, корупціонерам та іншим злочинцям;

– перемогти корупцію – для цього створити незалежне від влади антикорупційне бюро;

– встановити чесне правосуддя, повернути довіру людей до суддів;

– децентралізувати владу, передати повноваження та ресурси від центральної до місцевої влади;

– Україна має стати повноправним членом Європейського Союзу;

– продовжувати вирішення тих проблем, що турбують жителів мого виборчого округу.

Ніколи українці не були такими згуртованими і спраглими до дії. Впевнений: ми досягнемо миру, спільно перезавантажимо країну, зробимо все, щоб Україна стала процвітаючою, мирною, європейською державою.

Слава Україні!
Героям Слава!

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: