gk logo

Чому ми за Шинкарука Ярослава Івановича?

Найперше, за те, що Ярослав Іванович – порядна людина, патріот свого краю та України.

Він є професіоналом у галузі юриспруденції, правник за фахом, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, депутат Івано-Франківської обласної ради чотирьох демократичних скликань.
Шинкарук Я.І. має великий практичний досвід управлінської роботи з вирішення життєво важливих проблем населення краю. Добре знає всі населені пункти округу, люди знають його за конкретними добрими справами, які були зроблені у галузі будівництва та ремонту установ освіти, медицини, культури , соціальної сфери, надання вагомої допомоги різним верствам населення.

У своїй повсякденній діяльності Ярослав Іванович завжди радився з громадами, є виразником інтересів широкого кола виборців, що відображено й у виборчій програмі.

Добродієві Шинкаруку властиві високі моральні якості християнина та громадянина. Він увічливий, толерантний, простий та доступний у спілкуванні.

Шановні виборці! Маємо надію, що особистість із такими професійними та людськими якостями гідно представить наш край у вищому законодавчому органі України!

Хай благословить нас Бог!

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: