gk logo

Я підтримую Юрія Солов’я!

Віталій Кличко: ««Удар» підтримав польового командира Євромайдану Солов'я»

Віталій Кличко – чемпіон світу з боксу у надважкій вазі, лідер партії «Удар», народний де-путат України 7-го скликання, з 25 травня 2014 року – київський міський голова, №1 у списку Блоку Петра Порошенка на позачергових виборах до парламенту.

Із Юрієм Солов'єм ми знайомі достатньо давно. Після того як його у 2011-му році обрали головою Івано-Франківського осередку партії «Удар», він проявив себе як справжній лідер, політичний активіст, що чує голос громади та вміє вирішувати проблеми людей. Знаю Солов'я як дуже ініціативного, відповідального, впертого – він завжди досягає мети, він не зважає ні на які перепони. З партійними цілями я кілька разів приїжджав на Прикарпаття і завжди відчував, що на Юрія Солов'я можна покластись у будь-якій ситуації. Ми разом стояли на Євромайдані, разом відбивали атаки «Беркуту» на останню барикаду протестувальників на вул. Інститутській в Урядовому кварталі. Юрій Соловей першим підняв прапор Євросоюзу біля будівлі Кабміну. Для мене він – справжній боєць, людина, яка ніколи не опускає руки, та людина твердих переконань. Я в цьому переконався особисто. Саме тому я підтримую його кандидатуру на виборах у Верховну Раду і закликаю жителів Покуття та Гуцульщини проголосувати саме за нього!

Юрій Луценко закликав проголосувати за єдиного кандидата від патріотичних сил – Солов'я

Юрій Луценко – екс-міністр МВС, народний депутат, політичний в'язень часів Януковича, №2 у списку Блоку Петра Порошенка на виборах до парламенту.

Юрій Луценко закликав мешканців Верховинського, Косівського та Снятинського районів Прикарпаття підтримати на виборах кандидата від Блоку Петра Порошенка Юрія Солов'я. Про це він сказав під час відвідин села Ганьківці, що на Снятинщині, на свято Покрови.

Президенту потрібна більшість у парламенті для боротьби з Путіним. Коли ви будуєте хату – ви наймаєте одну бригаду будівельників, а не п'ять. Якою буде хата, якщо її будуватимуть п'ять бригад? Надважливо, аби Блок Петра Порошенка отримав більшість в парламенті та зміг збудувати Україну для наших дітей.

Ми добре знайомі з Юрієм Солов'єм. Більше того – його знають особисто та поважають у колі наших політичних соратників та друзів, серед активістів Блоку Петра Порошенка. Чому? Соловей – це зразок нового покоління українських політиків. Він щирий, цілеспрямований, справжній україн­ський патріот. Чому Блок Порошенка підтримав саме Солов'я? Бо ми разом пройшли Майдан, після чого довірили йому укріплювати кордон України з тимчасово окупованим Кримом. І він працював там ще більше, ніж на Майдані. За два тижні Соловей разом із командою організував там всю оборону – добровольців, військових та навчання для них, побут, інженерні системи оборони, комунікації тощо. Соловей – людина справи. Тому команда Блоку Петра Порошенка запросила Юрія Солов'я приєднатись до нас. Я закликаю всіх українських патріотів підтримати Юрія Солов'я на виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року. Впевнений, що Соловей виправдає нашу довіру. Він один із тих, хто змінить Україну.

Дмитро Ярош: ««Правий сектор» підтримав Юрія Солов'я»

Дмитро Ярош — лідер політичної партії «Правий сектор» та провідник націоналістичної організації «Тризуб» імені Степана Бандери. Ініціатор створення та координатор єдиного Націоналістичного руху.
Із Юрієм Солов'єм ми познайомились на Майдані десь у грудні минулого року, і я знаю його як справжнього бійця, який має тверді переконання та жодного кроку не зробив назад у боротьбі проти режиму. Сьогодні наша країна фактично у стані війни. Але ми маємо розуміти, що наш ворог не тільки ззовні, він також всередині країни. П'ята колона вже зараз працює над тим, щоб залізти у парламент і звідти руйнувати нашу країну. Саме тому 26 жовтня в парламент повинні прийти бійці, які зможуть продовжити там українську Революцію Гідності та виконати ті зобов'язання, що взяли на себе перед людьми. Це надважливо для усіх нас. Я вважаю, що Юрій — справжній український патріот, який гідний бути обраним до парламенту, і як народний депутат буде корисний українському народу та українській державі. Ми в парламенті будемо працювати в одній команді.

Ольга Богомолець: «Соловей – це нове обличчя української політики»

Ольга Богомолець – координатор медичної служби Євромайдану, організатор і керівник «Центру координації реабілітації поранених на Майданах України», доктор медичних наук, професор, №3 у списку Блоку Петра Порошенка, радник Президента України.

Я принципово виступаю за максимальне оновлення влади. Старі політики завели Україну в глухий кут та спровокували війну. Докладу максимум зусиль, аби до влади в Україні прийшли дійсно нові, молоді люди, якісно інші – не замазані у корупції, із чистою репутацією та сумлінням. Юрій Соловей навчався у Сполучених Штатах Америки, здобув там освіту. Я вважаю його справжнім патріотом, людиною слова, активним політичним діячем. Я закликаю підтримати цього молодого політика усіх тих, хто хоче й далі жити в Україні та долучитись до її розбудови.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: