gk logo

Допоможи воїнам на Сході!

Ставай до лав Добровольчого Українського Корпусу!

На шлях визволення України від ворожої окупації стала нова сила. З ініціативи Правого сектору в боротьбу за омріяну українську державу із загарбником вступає Добровольчий Український Корпус – об'єднання добровольчих батальйонів фронту та запасних батальйонів, які формуються для ротації бійців та, у випадку повномасштабної московської інтервенції, – для організації партизанського руху опору у всіх куточках України.

ДУК є добровільним мілітарним об'єднанням громадян України, українців з-за кордону та громадян інших держав, які висловили бажання брати участь у збройній боротьбі українського народу, створений з метою захисту територіальної цілісності та національної незалежності України.

ДУК діє згідно з ст. 65 Конституції України («Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України») та існує до остаточного відновлення конституційного ладу та дії законів нашої держави на всіх її окупованих територіях.
На цей час, на жаль, влада України не дійшла розуміння необхідності підтримки наших добровольців – ДУК не є легалізованим і діє подібно, як колись УПА: бійці на фронті воюють власною, трофейною та здобутою в інший спосіб зброєю. Матеріальне забезпечення бійців повністю залежне від підтримки народу. ДУК, через налагодження співпраці Правого сектору, також активно підтримує українська діаспора з усього світу.

У боях з окупантом ДУК проводить планування та ведення операцій з іншими добровольчими батальйонами та підрозділами ЗСУ. Незалежність нашої сили від Міністерства оборони робить нас автономними та убезпечує вояків від виконання сумнівних військових операцій. На жаль, наші ряди також зазнають втрат у неоголошеній війні. Однак війна є війною і в ній перемагає сильніший. Наша ж сила в єдності – любові до Бога, ближнього, України!

Усвідомлюємо, що ми є здобувачами Української держави, творцями історії, а не гарматним м'ясом.

На Прикарпатті створено 4-й запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу. Командир батальйону – Віктор Тихенький, тел. (066) 0643578.

Запрошуємо в наші лави добровольців віком від 18-ти років, незалежно від національної, партійної та релігійної приналежності. Нам потрібні фізично та психічно здорові люди з високим рівнем морально-психологічних якостей та бойового духу.

Звертаємося до всіх з проханням – всебічно підтримати бійців Добровольчого Українського Корпусу!

Мобілізаційний штаб 4-го ЗБАТ ДУК – Правий сектор знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, Площа Ринок, 14 (Арс-Дім), 3-й поверх, а також в кожному районному центрі області на базі офісу Правого сектору.

З питань мобілізації і допомоги Добровольчому Українському Корпусу в м. Косові звертайтесь за тел.: (098) 1260776, (099) 1394340.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: