gk logo

Вдячні за підтримку!

Ідея проведення фест-конкурсу «Мальований дзбаник» спала на думку ще кілька років тому, після поїздки до Польщі в місто Тарнов. Саме там я побачила, як поляки вміють берегти та розвивати свою культуру, щорічно проводячи конкурси, основою яких є безпосереднє спілкування з майстром у його помешканні, майстерні.

Разом з гостями ми переконалися в ефективності такого методу й на нашому фест-конкурсі «Мальований дзбаник». Адже аура домашнього тепла була унікальною, а творча атмосфера кожного майстра виявилася особливою несподіванкою. Але це – окрема сторінка для розкриття особистостей.
Натомість я хочу висловити особливу подяку всім, хто долучився до організації та підтримки нашого заходу.

Свою тісну співпрацю й розуміння щодо важливості загальної справи проявив колектив відділу культури, національностей та релігій Косівської РДА (керівник Дмитро Біланюк), який взяв під свою опіку організацію концертно-розважальної програми, МП «Сюрприз», де директором Лідія Ярич, випекло оригінальні солодкі призи для учасників конкурсу.

Ми вдячні за підтримку в організації фест-конкурсу директорові Національного природного парку «Гуцульщина» Василю Пророчуку, голові Косівської регіональної організації НСХУ Іванові Кочержуку, головному лікарю санаторію «Косів» Юрію Плав'юку, міському голові Миколі Фокшею та його команді, сільському голові с. Вербовця Іванові Павлюку, пані Романі Струтинській за демонстрацію автентичного одягу, усім творчим колективам, що приїхали до Косова привітати наших майстрів-керамістів.
Особливу подяку за підтримку та безпосередню участь у святі кераміки висловлюю своїм колегам-викладачам Косівського інституту і училища прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, а також студентам.

Тільки разом із небайдужими людьми й нашими майстрами можна було провести таке дійство. Сподіваюся, що цей початок зародить традицію Косівського фестивалю.

Голова БОБФ «Автентика Гуцульщини» Марія Гринюк.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: