gk logo

Відповідь Романа Григоришина

Відповідь Романа Григоришина на недостовірне звернення громадської ініціативи «Свій за свого» до виборців

Дорогі земляки!

Я, Роман Григоришин, хочу ще раз подякувати вам за довіру і підтримку на позачергових парламентських виборах 26 жовтня! І незважаючи на те, що перемогу здобув інший кандидат, я продовжую працювати тут, вдома, на Прикарпатті. Нехай у мене немає владних повноважень, разом із вами ми – велика незламна сила. І ця передвиборча кампанія це довела! На превеликий жаль, ці перегони за приз в депутатський мандат були традиційно брудними. Мушу визнати, що навіть, на перший погляд, незалежні громадські ініціативи з незрозумілих причин піддалися чи то тиску, чи то зиску. Серед таких активісти громадської ініціативи «Свій за свого», які напередодні виборів поширювали неправдиву і недостовірну інформацію про мене, а також безпідставно звинувачували у використанні їхнього «доброго імені».

З усією відповідальністю перед Богом і вами хочу заявити, що в жодному разі не намагався використати цю громадську ініціативу заради власної вигоди! Активісти «Свій за свого» з незрозумілих причин почали звинувачувати мене в брудних маніпуляціях, недобросовісних методах боротьби. До цих звинувачень я та вся моя родина активно підтримували волонтерський рух, і не розумію, яким чином я зашкодив їх діяльності.

Також я сам активно займаюся волонтерством, бо розумію, наскільки ми потрібні героям, які відстоюють територіальну цілісність нашої країни на Сході. І в жодному разі не маніпулював вами й щораз пояснював, що не воював на передовій, але був на Сході як учасник гуманітарної місії: нам вдалося доправити величезну кількість життєво необхідних речей для наших військових, до того ж, ми активно займалися визволенням полонених.

З приводу закликів за мене не голосувати, які так яскраво висловили у своєму зверненні активісти, маю сказати лише одне – якщо ви нейтральні у ставленні до політиків та політичних сил, то будьте нейтральні однаково. Це принизливо піддаватися на провокації моїх конкурентів заради мого публічного приниження! Сподіваюся, що те звернення, опубліковане напередодні дня виборів, не вплинуло на ваше рішення, бо підтримка, яку я отримав від вас, – живить мене щодня і дає сили і натхнення боротися за краще майбутнє України!

З повагою Роман Григоришин.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: