gk logo

Зустріч з Юрієм Солов’єм

У великому залі РДА відбулася зустріч громади Косівщини з переможцем на позачергових виборах до Верховної Ради України по виборчому округу №89 – депутатом Юрієм Солов'єм.

Після виборів народний обранець встиг відвідати також Верховину та Снятин. На зустрічі були присутні: голова Косівської РДА Роман Матейчук, голова районної ради Михайло Шатрук, Косівський міський голова Микола Фокшей, депутати районної та міської рад, сільські голови, журналісти, громадські активісти, а також небайдужі до майбутнього нашого краю громадяни Косівщини. Варто зазначити, що на зустрічі не було депутатів облради від нашого округу, хоча багато запитань людей, на думку Ю. Солов'я, відносяться саме до компетенції представників в обласній раді.

Як повідомив народний депутат, такі зустрічі тепер будуть регулярними, в тому числі за участю керівництва області. Основою для дискусії стала головна проблема регіону – жахливий стан доріг. За словами новообраного депутата, ремонт доріг за напрямками Косів-Верховина та Косів-Стопчатів він бере під особистий контроль. Зараз йде до зими, тому можливий лише частковий ямковий ремонт, але з весни депутат обіцяє нам повноцінний капітальний ремонт дорожнього полотна.

Основне завдання, яке ставить перед собою депутат, – це створення робочих місць у нашому регіоні, особливо для молоді. Серед запитань до депутата лунали й критичні оцінки сучасної бюджетної політики, де з регіону викачуються ресурси (газ, нафта) та гроші у вигляді податків і зборів, а з Києва повертаються крихти, за які неможливо провести навіть ямковий ремонт у центрі Косова. Хоча інших проблем у нас теж вистачає. Вкотре порушували питання відсутності полігону для сміття в районі. Загалом дискусія була гострою та емоційною, як і заведено у гуцулів. Будемо сподіватися, що дії депутата-мажоритарника в нашому окрузі будуть такими ж чіткими, розумними і професійними, як і його слова.

Тарас ПАСИМОК.

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: