gk logo

Спорт

Яблунівці кращі!

Нещодавно в Київській загальноосвітній школі №78 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчальної та позаурочної роботи з олімпійської освіти».

Детальніше...

Спортивно-патріотичне свято

Стало доброю традицією у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ проводити військовий спортивно-патріотичний захід під назвою «Козацькі забави». У ньому взяло участь шість команд (куренів), а всього учасників було 12.

Детальніше...

Запрошуємо до участі

Запрошуємо до участі у Кубку району з волейболу – 2014

Детальніше...

Першість району

21 вересня на базі спортивного клубу одноборств «Богатир» відбулась відкрита першість району із армреслінгу, присвячена 25-й річниці створення Народного Руху України.

Детальніше...

Міжнародний турнір з боксу відбудеться у Кутах

Кутська селищна рада проводить 21-22 серпня, на Вічевому майдані, Міжнародний турнір з боксу серед юніорів України, присвячений Дню Незалежності України, під керівництвом голови Кутської селищної ради Дмитра Томащука, судді міжнародної категорії Анд­рія Глібчука, майстра спорту, тренера Семена Байгуша. У матчевій зустрічі серед юніорів беруть участь команди міст: Мукачевого, Чернівців, Івано-Франківська, Коломиї, Львова, Кутів, а також представники з Молдови.

Детальніше...

Сильні духом

26 червня у спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася друга регіональна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Детальніше...

Зайняли усі перші місця

У обласному центрі відбувся відкритий 10-й чемпіонат Прикарпаття та міста Івано-Франківська з легкої атлетики серед ветеранів, на якому косівчани зайняли усі перші місця.

Детальніше...

Взяли участь у районній Спартакіаді

На виконання районної цільової соціальної програми розвитку культури та спорту на 2013-2016 роки голова районної державної адміністрації Роман Матейчук видав розпорядження про проведення Спартакіади серед збірних команд підприємств, установ, організацій району 21-29 червня цього року.

Детальніше...

Відбулась районна Спартакіада

За ініціативи сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації і районної організації ФСТ «Спартак» протягом червня 2014 року працівники всіх сфер району готувались до масштабної спортивної події – районної Спартакіади серед збірних команд підприємств, установ та організацій.

Детальніше...

Олімпійський день у Косові

Щороку, у червні, святкують Міжнародний Олімпійський день. Цього дня було зроблено перший крок до відродження олімпійського руху. У червні 1894 року відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, який проходив у Парижі.

Детальніше...

Вівторок, 16 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: