gk logo

Переможці визначились

Починаючи з 22 березня і закінчуючи 13 квітня щонеділі проходив відкритий чемпіонат смт. Кутів з міні-футболу на призи пам'яті колишнього капітана футбольної команди «Карпати» (Кути) Геннадія Донецького, який відійшов у вічність в далекому 1978 році на 32-му році життя.

Змагання розпочали дитячі команди 2003-2004 рр.н., де перемогу відсвяткували юні гравці команди «Карпати» (Кути). Не мали собі рівних і гравці команди «Карпати» (Кути) у віковій групі 2001-2002 рр.н.

В змаганнях серед юнацьких команд 1999-2000 рр.н. перемогу відсвяткували юні гравці з команди ДЮСШ (Кути) і тільки на друге місце спромоглася вийти команда «Карпати» (Кути), а на третьому ДЮСШ (Рожнів).

Найбільш масовими були змагання серед дорослих команд, в яких взяло участь дев'ять команд. Напружені ігри в фіналі принесли перемогу команді «Хмарочос» (Кути), яка виключно була вкомплектована гравцями кутських «Карпат», тільки після пробиття 11-метрових штрафних ударів проти команди «Нива» (Тюдів), яка і стала другим призером і на третьому місці команда «Скала» (Ст. Кути). Завершили змагання ветерани команди (старші 40 років), в яких також перемогу здобули ветерани команди «Карпати» (Кути).

Всім командам-переможцям бу­ли вручені перехідні призи і дипломи першого ступеня, а призерам – дипломи відповідних ступенів від організаторів чемпіонату футбольного клубу «Карпати» (Кути).

Микола КУШНІРУК, голова правління ФК «Карпати» (Кути).

Середа, 19 вересня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: