gk logo

Турнір пам’яті Миколи Шкрібляка

Косівська районна організація ВФСТ «Колос» та районна федерація футболу провели черговий традиційний розіграш футбольного турніру, присвячений пам'яті Миколи Шкрібляка. Саме цей турнір з року в рік розцінюють як останню перевірку готовності футбольних команд району до нового сезону.

В цьому році в турнірі взяли участь 14 команд. Спочатку вони виборювали першість у чотирьох зонах в іграх між собою. Переможці зон і склали квартет команд фінальної частини. Після жеребкування, півфінальні пари набули такого вигляду:

1. «Карпати» (Шешори) – «Карпати» (Кути);
2. «Кремінь» (Пістинь) – «Арсенал» (Вербовець).

Фінальна частина турніру відбулась на стадіоні с. Вербовця. Учасників фіналу привітали сільський голова І.М.Павлюк, голова районної ради М.І.Шатрук, товариш покійного М.Шкрібляка, директор НПП «Гуцульщина» В.В.Пророчук та голова районної федерації футболу В.М.Якимишин.

В першому поєдинку півфіналу одноклубники Шешор та Кут показали відмінний футбол, в якому молодь взяла верх над досвідом. Отже, шешорівчани перемогли з рахунком 2:0.

Другий півфінал, який звів у парі давніх і постійних суперників, за чемпіонство в районі проходив як очікувалось, досить уперто і напружено до фінального свистка, який зафіксував перемогу пістинського «Кременя».

Гра за третє місце між «Арсеналом» та кутськими «Карпатами» переможця, в основний час, не виявила. У післяматчевих «пенальті» перемогу святкували футболісти «Арсеналу», яким і дісталась «бронза».
Фінальна гра між «Кременем» та шешорськими «Карпатами» розпочалась несподівано для багатьох вдалими атаками шешорівчан, які і повели в рахунку 2:1. Але потім, особливо в другому таймі, «Кремінь» переломив хід гри на свою користь і переміг з рахунком 3:2, ставши переможцем турніру. Шешорські «Карпати» посіли друге місце.

В цьому турнірі також було визнано кращих гравців команд фіналу. Отже, ними стали:
«Кремінь» (Пістинь) – Гурак Василь,
«Карпати» (Шешори) – Фотиско,
«Арсенал» (Вербовець) – Слижук Руслан,
«Карпати» (Кути) – Топчевський Андрій.

Голова районної ради М.І.Шатрук та директор НПП «Гуцульщина» В.В.Пророчук вручили переможцям і призерам грамоти та кубки, а кращим гравцям цінні призи, які були надані друзями та колегами покійного Миколи Шкрібляка організаторам змагань.

М. ПАСАЙЛЮК, головний суддя змагань.

П'ятниця, 19 жовтня, 2018

Будь-ласка, поділіться даною сторінкою через запропоновані мережі: